Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Димитър Димов - специалист
пет окт 25, 2019 11:03 amLisko написа:
чет окт 24, 2019 10:53 amДимитър Димов написа:
чет окт 24, 2019 4:11 amLisko написа:


На мен въобще ама въобще не ми дреме, кой колко е тъп и какво опитва да си рекламира. А на тебе като ти пука, що не му изтри линка и фирмата, а ги цитира, че да му помогнеш в рекламата :lol:
Някъде да съм споменавал нещо за дремене и пукане?
Ти не си, но се набива на очи колко често някой скача да отбележи, че нещо си било реклама. Гаче ли лично го е заболяло че собствениците на форума не са изкарали някой лев вповече.
На оплодителният орган ми е за чорбаджиите на форума и за самохвалкото,който и в друга тема беше питал същото.Тоя си мисли че тук сме 14-15 годишни пикли пред които като се направи на'' дръж ми шапката'' ще му върже.От мен толкова по въпроса.
Колега, ръкавиците им са супер, от тях ползваме ръкавици на ансел, тагера. В крайна сметка, поръчай си един чифт и тестваи. Сам, ще се увериш.
Заваръчните им ръкавици, също са много добри, купуваме за бригадите и имаме добри отзиви.
Неможах да се сдържа да не се регистрирам, само като прочетох българската простотия.
Често чета форума, но без регистрация.

quote=vladmm post_id=995813 time=1571753591 user_id=88578]
Здравейте,

Виждам, че публикациите са стари и незнам дали някой, ще отговори, но не намирам друг форум за работни ръкавици.

Ако може все пак някой да даде мнения за тази фирма ВВМ-М ООД и техните ръкавици https://vvmstore.com/rabotni-rakavici , имат доста видове, но вече от няколко места поръчвам и немога да намеря хубави. Интерсувам се най-вече от гумени-дълги над лакътя.
[/quote]
hidrazin - майстор
пон юни 29, 2020 7:54 pmVenciMM написа:
Ако може все пак някой да даде мнения за тази фирма
Може. Бягаш много надалеч от тая фирма и в никакъв случай не купуваш от тях.
:partyman:
P.S. Аман от шушляци...
nikolson - майстор
ВенциММ и ВладиММ говорят за ВВМ-дюкян. Това е просто случайност.
MamaMy - майстор
Тея нагледци не си правят реклама, а анти реклама :lol: . Направо демонстрират колко са прости. Вече си представям как въртят бизнеса и колко е качествена стоката която продават. Поредните измекяри :razz:
[quote=ditronix post_id=305239 time=1293202593 user_id=10367]
ПРЕВЕНТА предлагат много и качествени неща.С ниитриловите ръкавици,които се виждат ако се отвори посочения линк работим в завода.Сондьорите карат с един чифт по седмица,че и повече,а през ръцете им минава много желязо :shock: Доколкото знам,не са и чак толкова скъпи.Освен здрави са и непромокаеми,а капки разтопен метал при заваряване се плъзгат по нитриловото покритие и не остава никаква следа...
[/quote]

Къде ги има тези преверна, че нищо не намирам за тях!
Димитър Димов - специалист
пон мар 20, 2023 11:56 pmvladmm написа:
пет дек 24, 2010 4:56 pmditronix написа:
ПРЕВЕНТА предлагат много и качествени неща.С ниитриловите ръкавици,които се виждат ако се отвори посочения линк работим в завода.Сондьорите карат с един чифт по седмица,че и повече,а през ръцете им минава много желязо :shock: Доколкото знам,не са и чак толкова скъпи.Освен здрави са и непромокаеми,а капки разтопен метал при заваряване се плъзгат по нитриловото покритие и не остава никаква следа...
Къде ги има тези преверна, че нищо не намирам за тях!
При бай Ставри.

Тема "работни ръкавици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: