Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
valmet - специалист
Здравей колега!Напиши "работни ръкавици" в Гугъла и гле'й кво става! :wink:
valmet - специалист
Мисля си,че ако търсиш нещо качествено,или от познат или от чужбината.Иначе повечето търговци са на принципа-надуй цената,за да си мислят,че е качествено и оригинално.
Пожелавам ти успех колега!
П.П.-не знаех че предварително си потърсил с Гугълчо,извинения! :wink:
housedoktor - майстор
Поръчай си от Англия , Има за всякаква дейност.Използвам често кевларени и са много леки и удобни
petkov_75 - специалист
http://www.preventa-bg.com/articles.php ... eGroupID=7
Опитай от Превента.Аз от там си купувам вече 6 година обувки,защитни очила и облекла,и други неща!За ръкавиците не зная колко са здрави и дали правят доставки,но аз съм много доволен от продуктите им! :-D
Takezo Sensey - модератор
ПРЕВЕНТА са добър избор, едни от малкото с НЕ китайска стока.

ВИКИНГ са представители на МАРИГОЛД, АНГЛИЯ ( по памет), там ще намериш неща които и в "ebay" ги няма .

Въпроса е да знаеш какво да търсиш и според мен кожени ръкавици не биха издържали много .

Броя цикли, устойчивостта има на претриване на кожата е много по - малка в сравнение с естествения латекс или разните му там противосрезни "набръчкани" ръкавички.

Едно време се мотаеха разни каталози в които пишеше , кое за какво и колко издържа, но за съжаление няма от къде да ги видя сега.

Но определено НЕ кожени ръкавици, са твоите ръкавици.
ArturDent - Почти Безобиден
явор написа:
намерих някви бултекс дето имат магазин в Русе и имат голям избор.
Има даже и някаква фирма която произвежда работно облекло, но не съм сигурен как се казва.
world_explorer - специалист
В магазините на Husqvarna също се продават работни ръкавици. Със сигурност са оригинални. :wink:

Тема "работни ръкавици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: