Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
velsi - Почетен майстор
Имам огромно желание и сериозно намерение да се занимавам с производство на вътрешни алуминиеви щори. Венециански им казват. Оказва се обаче, че въпреки големия брой фирми технологията за производство е строго пазена тайна. Опитите ми да се добера до някаква информация засега се оказаха пълен провал.
Молбата ми е: ако някой от вас знае или е виждал склад или фирма, която продава материали, компоненти, консумативи, приспособления или машини за това производство нека сподели. Без значение в кой град. Във вас ми е надеждата!
dechev - специалист
Аз сам дитрибутор на такива /щори/, и така се искарват "денги" стига да имаш пазар , намираш си някоя фирма те ти ги дават с отстъпка и бачкаш , за какво ти трябва да влагаш пари в разни машини.......а за тях виждал сам ги ма колко струват и от каде да се купат :? идея си нямам.
velsi - Почетен майстор
Как да ти кажа. Знам къде и как да си поръчам щори. И да си прибера разликата. Но аз не искам това. Искам да ги правя аз, а други да ми ги продават. Защото мисля, че това е дейност не много сложна и че няма да е нужна кой знае каква инвестиция.
dechev - специалист
Еми успех , и да се обадиш после да обсъдиме цената за дистрибутори :-D :-D :-D
Стефан - майстор
velsi, дай някоя снимка на тия щори
velsi - Почетен майстор
Най-елементарни вътрешни щори, ей такива:

Изображение

Изображение
velsi - Почетен майстор
Направо не мога да повярвам, че няма никаква информация. Това е все едно да искаш да си купиш цимент или дъски или нещо подобно и никой да не знае откъде! Май намерението ми ще си остане само мечта... :|

Ето за такива неща става въпрос:

Прикачен файл

materials.jpg
materials.jpg (72.54 KиБ) Видяна 8640 пъти
velsi - Почетен майстор
Не съм се отказал да търся. Ако някой от вас ходи на "Стройко" и успее да се добре до някаква информация..... Фирмите за щори там ще бъдат 67....
Стефан - майстор
Не знам дали ще съм полезен, но днес говорих с един колега, който монтира такива щори. Каза ми, че се произвеждат в Тетевен. Май имали нещо кооперирано с Чехия. Алуминиевата лента се получавала на руло, след което на щанца се нарязва и пробиват отворите. И повечето от операциите били ръчно производство.
velsi - Почетен майстор
Да, полезно е. Благодаря. Ако може да изнамериш още някаква информация или поне име на фирма, телефон... каквото и да е, ще съм още по-благодарен.

Тема "Щори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: