• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
cybersas - специалист
simbion написа:
Лошо ми стана :megaeek:
И от какво ти стана лошо? Точно така - никой няма да те обере - по-хубаво сирена да надуе. Мани ги братушките - освен да къркат и глупави филмчета да продуцират - друго не умеят :drinkers: Ама нищичко не умеят.

В днешно време ни врати, ни СОТ ни нищо не помага особено. Ако си голяма цел и парадираш - ще те свитнат, ако ще жива охрана да сложиш (най - сигурното).

Мхм. Та за спокойствие и 3 врати можеш да си сложиш - те да влезат през прозорец на 4тия етаж (реален случай - апартамент на майка ми в 5 ет. кооперация).

Кофти е с тия обири - ама тва е.
torbalan - Дървен философ
истина е, че никой няма да тръгне да ти реже вратата...

отключват си ги без проблеми :)
преди време гледах едно клипче - един отключи от порядъка на стотина катинара за минута-две...


за това комбинация СОТ плюс две врати...
не че е 100% гаранция, ама ако нямаш нищо особено ценно, за което да рискуват - върши работа...
simbion - специалист
torbalan написа:
истина е, че никой няма да тръгне да ти реже вратата...
И аз си мисля така :-D
От тази тема се прехвърлих в една друга и постанах мнение там и за да не се повтарям :)
viewtopic.php?f=21&t=14215&p=360543#p360543
който иска да го прочете...

П.П. :sauer: все пак е гадно да видиш как някой изрязва дупка в врата като твойта.... навежда ме на мисли, че и пиянски шут или при внос/износ на нещо в/от апартамента пак ще има неизлечими следи по вратата... тоо това е гадното - мекички са :pueh:
  • 1
  • 2

Тема "външна врата - нова ключалка или втора врата ... ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: