• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
ky-kyy - майстор
пон юни 21, 2021 6:26 pmТрифон П.Трифонов написа:
'ве Кукер, с професионалисти по ракиено време не говоря!
То и ти не е, като да си от Б групата....ама тука се подпичкваш с потребителите :lol:
пон юни 21, 2021 6:30 pmky-kyy написа:
То и ти не е, като да си от Б групата....ама тука се подпичкваш с потребителите :lol:
След второто полувреме съдията не мое да различи айряна от ракията, тъй че скоро съм в Елита, споко.

Помътнее ли, отива за преварка. Петролната не бих ремонтирал.
Преди няколко години изхвърлих 16л сок от бъз- 10кг захар.
Де да знам, че ниското било бъзак и било отровно.
Пийнах една голяма халба, нещо аромата не ми удари съвсем на бъз, не можах да си довърша втората обедна молитва и нещо зе да ма човърка.
Следно много размисъл, съвети от форума и месец жалейка, отиде в канала.
ky-kyy - майстор
Тва, кое отровно, кое не е, е голям бизнес, за тия които го определят естествено, ние само плащаме масрафа....

Де да знам що, ама се присетих за отровите. Начи примерно, фани едно ДДТ, дето ако те изловят че го внасяш от съседна Туркия, ще те пишат по всички вестници и ще започват с тебе всички новинарски емисии, че си най-големия престъпник и преродения Менгеле и Джак Изкормвача в едно, но пък се внасят по всички пазари и големи вериги магазини, зеленчуци, третирани със същото ДДТ. Ама вносителите са бизнесмени, меценати и по-по-най.....

Не е трябвало да зяносваш толкова шекер. Трябваше да ма питаш.....
Някъде на трийстата вечер ми са присъни Джон Даниелс. Рече ми да не рискувам, за да мога да продължа да си пийвам качествена ичкийка.
Ти къде беше бе, серсем?!!
ky-kyy - майстор
пон юни 21, 2021 6:52 pmТрифон П.Трифонов написа:

Ти къде беше бе, серсем?!!


По чужду :проба:


Що клецащото човече не се изобразява?
ky-kyy - майстор
пон юни 21, 2021 6:52 pmТрифон П.Трифонов написа:
Някъде на трийстата вечер ми са присъни Джон Даниелс. Рече ми да не рискувам, за да мога да продължа да си пийвам качествена ичкийка.

Как па не ти се присъни некое нормално ку-куу, ми всякви джендъри...... :shock:
Andri01 - майстор
Ей,Ку-ку пак към младо тий Укото. "Сънища,мечти " :? То както върви ,току виж сте си сменили....ракиите,а? :partyman:
ky-kyy - майстор
пон юни 21, 2021 7:02 pmAndri01 написа:
Ей,Ку-ку пак към младо тий Укото. "Сънища,мечти " :? То както върви ,току виж сте си сменили....ракиите,а? :partyman:
Що бре, аз и жената давам :lol:
пон юни 21, 2021 7:02 pmAndri01 написа:
:partyman:
Попай, недей да скверниш- време е за вечернята.
Според древните, денят започва от вечерта, така че, да не пропускаме момента!
ky-kyy - майстор
Чак древни, не познавам, ама слушам старите хора. А те казват- Пий ракия!!!

Ай, наздраве, че с тва прехвърляне на мачовете и с гола вода, ще се омагьоса човек :fball:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Ракия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: