• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Бат Иво - специалист
Здравейте!Ето какво ме сполетя.Това лято преди да тръгна за Испания бащата ме изпрати с туба 6 литра ракия за зор заман.Минах толко км. и митници сложих и дъбов чипс за цвят и вкус.Престоя завалията 40дни да кортолиса и когато трябваше да се пие се оказа с вкус на нафта :megaeek: Бащата объркал и взел туба на брата от нафта и така ракията ми мирише на нафта.Въпроса ми е да изхвърлям ли 6л.ракия или има начин да се отмирише ракииката? :?
valentin112 - специалист
Ползвай я за разтривка...не става и за нова преварака, не допускай такава грешка!
Бат Иво - специалист
И аз така си мислех влезе ли петролец нема оправия.Ама разни разбирачи ме кандардисват да я преваря щела да се оправи? А и между другото много ли е токсична за пиене?
ZMeyGorianin - майстор
Задай си въпросите тук:http://www.rakiyata.com
Там има голяма вероятност да ти помогнат. Мисля, че с активен въглен може да се получи очистване.
Бат Иво - специалист
Благодарско ще се допитам. :prost:
MamaMy - майстор
Едни познати на времето и те щяха без малко да изхвърлят 20 кила ракия. Объркали тубите с тая от нафтата.
Бат Иво - специалист
MamaMy написа:
Едни познати на времето и те щяха без малко да изхвърлят 20 кила ракия. Объркали тубите с тая от нафтата.
Е що без малко?Как са я оправили?
valentin112 - специалист
MamaMy написа:
Ми изпиха я :-D
Стомасите им дизелови ли са?
MamaMy - майстор
Не ги знам какви са, ама зимата в снега играеха карти пред блока и поркаха дизеларка :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Ракия?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: