Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Хилти
Здравейте
Смятам да спестя някой лев за циклене на паркета и смятам да си го цикля сам.
Смятам да го направя със бормашината и онези гумени дискове които се слагаха в патронника и на тях шкурка.
Та въпроса ми е кой номер шкурка да използвам и има ли си някакви правила в коя посока да се цикли и ако може някой и друг съвет :roll:
:oops:
Благодаря :!:
Osiris - специалист
С бормашина не знам дали ще стане равномерно виж някой не може ли да ти услужи с лентова шлайф машина иначе ако е много захабен паркета вземаш по малък номер шкурка и после заглаждаш с по голям най добре си вземи по малко от едрата и ситната шкурка и пробвай кой номер по добре отнема е ше ти свърши работа :wink:
masteradmin - майстор
По добре се откажи наистина няма да стане никак хубаво. Правил съм го и не ми хареса. Не само че не е равно ами и власинкиде на дървото се завъртат в една посоко и стоят на кръгове като ги лакираш.
emil_v r - майстор
masteradmin написа:
По добре се откажи наистина няма да стане никак хубаво. Правил съм го и не ми хареса. Не само че не е равно ами и власинкиде на дървото се завъртат в една посоко и стоят на кръгове като ги лакираш.
Също като това мнение е и моито,да допълня-и не вземаи машина под наем. Пълна е с изненади!

Тема "Циклене на паркет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: