• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Hoвoceлckи - майстор
Е как е възможно ... :-D ти изби рибата :wink:
Много важно - кой не го прави
:partyman:
Chefo77 - майстор
Да питам тук, че има връзка...
Току-що си взех алуминиева стълба 4х3 от Практикер. В момента има акция на такава на 99 пари, марка KTN. Кажете, че не съм се преебал като предпочетох да дам 149 за същата, но на Арон!
krasi92 - майстор
Добра си е стълбичката на арон и не си се прее.... много. Краузето е най добро според мен но и цената му е добра. Имаше някъде и за 89 някаква китаика в момента.
Chefo77 - майстор
Въпросът е дали съм се претаковал като съм платил повече за Арон, отколкото за KTN... И нали са български, не ги поръчват и да им лепят лепенките само?
Иначе за Краусе, Елкоп и т.н. знаем :) :)
burkov - специалист
преди 2 седмици и аз взех аронче от практикер, но 4х4. Ами да ти кажа гледах и другите, нямаха нищо общо като сглобка и материал, бая по-тънки ми се видяха. Арона веднага го ползвах за покрива на вилата и съм доволен. После и като скеле за малко, но ми се видя нестабилен. За първи път ползвам обаче стълба за скеле, така че може и да е нормално.
iliqn_d - помощник
Здравейте, тази стълба дали е добра, ще се ползва за домашен ремонт, имам един висок коридор на мезонета и мисля че ще ми свърши работа там като височина. Някой ако ползва такава моля да сподели как е от към стабилност и здравина на сглобката.
https://praktiker.bg/bg/Stroitelni-st%C ... 4/p/479973
bulhomes2 - майстор
Миналата седмица я взех за 107 от Метро.
bulhomes2 - майстор
Да. Взех я за един братовчед. Моята е 4х3 за стотина лева пак от там. Но тази беше по-дълга.
Chefo77 - майстор
Арон 4х4 за 107 лева??
Тя е почти 200 извън акция :wink:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Метална стълба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: