• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
i486 - специалист
Много цапа тая стълба - от алуминия ли не знам. Но и след избърсване пак ми посивяват/почерняват ръцете като я хвана.
Chefo77 - майстор
Да изтупам темата от праха малко, надявам се автора да няма нищо против.
Искам да си взема малка алуминиева стълба, с която да спра да ходя по куфарите като правя паркети и ламинати по стени. Въпрос: Кой тип би бил по-подходящ за целта - ТОЗИ или ТОЗИ? Целта е спокойно достигане на 2.60-2.70 м височина при недокрай опънати ръце. Кой от двата типа би бил по-стабилен и по-сигурен?
И ако някой може да препоръча марка и/или направо магазин във Варна, от който да го отнеса - ще е супер! Или откъде да се пазя.
Благодаря предварително!
Чираче - майстор
И двата варианта не стават, особено първия. Търси нещо друго.
Chefo77 - майстор
Мога ли да помоля да се обосновеш защо (не е заяждане) и да препоръчаш какво да гледам. Нямам опит със стълбите и предпочитам да задавам глупави въпроси, отколкото да давам пари на халост.
Чираче - майстор
Имам от първата стълба - винаги ме е страх да се кача върху нея. Втората е по асоциация. Съвет - купи си стабилна алуминиева стълба, независимо от цената.
ZEDYCUS - майстор
Чефо търси степ платформа,. Скоро гледах в Олх иначе в Англия са по около 30 лири. Пиша от телефона и не мога да ти пусна линк. Ползвам една с размери 50 см височина,70 см дълга и 30 см широка, сгъвасе и заема малко място. Издържа 150 кг, стигам спокойно таваните при монтиране на кухни.
Chefo77 - майстор
Имаш предвид платформа за степ аеробика???
lov - майстор
Моите предпочитания са за втората като модел. Иначе за качеството нищо не мога да кажа.
Като човек висял доста по стълбите прекрачването и възсядането ми дават по голяма увереност. На времето даже се бях научил да ходя с нея. С алуминиева не съм пробвал а и вече килограмите и годинките станаха много та не рискувам пък и жената ми е забранила по високо от женски пъп да се не качвам. :)
ZEDYCUS - майстор
Не имам предвид работна платформа. Алуминиеви са и тежат към4- 5 кг.
http://m.homedepot.com/p/Werner-39-1-2- ... /100662616
VLADO66 - майстор
Сигурно ти трябва нещо да стъпиш спокойно отгоре. От години ползвам стълби на Krause и нямам някоя счупена или паянтова .Виж това дали ще ти свърши работа . Не са много евтини ама ще ги ползваш дълго време. http://www.krause-systems.bg/fileadmin/ ... te_8_2.pdf
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Метална стълба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: