• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
radius - майстор
Веско си купува салам и ни убеждава че е същото като пастърмата. И трябва да сме съгласни :lol:
kuger - майстор
пон юли 13, 2020 11:22 pmradius написа:
Веско си купува салам и ни убеждава че е същото като пастърмата. И трябва да сме съгласни :lol:
Аз не оспорвам ничие мнение, стълбата, която закупих ИНЦИДЕНТНО ми върши отлична работа. Писах инцидентно, защото влязох в магазина да търся матраци :-D
gogo7777 - майстор
пон юли 13, 2020 10:06 pmbulhomes2 написа:
Аз пък не мисля. Основата винаги можеш да си я удължиш, ако ти е толкова проблем, но ширината - не.
Как би го направил? Как ще удължиш основата?
bulhomes2 - майстор
Ще я смениш ве Гого. Според заглавието на форума се очаква тук да е пълно със сръчковци. Друг вариант е под тези да се захващат с болтове по-големи основи само при нужда. Колкото искаш големи основи. Но поне на мен досега никога не ми е трябвала по-голяма. А често я разнасям между къщата ми и вилата и по-голямата основа само би ми пречила.
Никого не убеждавам. Боли ма фара каква стълба ще си купиш. Стефан взе да ме заяжда, че голям проблем било, че не била баш същата стълба. 47 номер обувки нося (някой попита за плавници), 150 кг живо тегло. Не бих дал 40 лева горница за по-тясна стълба. Механизмите никой не знае дали не са еднакви. Моята е на 3-4 години и никога не ми е отказвал механизъм. Изискват доста усилие за да ги отвориш, чува се силен и плътен звук при отключване и заключване, което предполага здрав механизъм.
Chefo77 - майстор
bulhomes2 написа:
Ще я смениш ве Гого. Според заглавието на форума се очаква тук да е пълно със сръчковци. Друг вариант е под тези да се захващат с болтове по-големи основи само при нужда. Колкото искаш големи основи. Но поне на мен досега никога не ми е трябвала по-голяма. А често я разнасям между къщата ми и вилата и по-голямата основа само би ми пречила.
Никого не убеждавам. Боли ма фара каква стълба ще си купиш. Стефан взе да ме заяжда, че голям проблем било, че не била баш същата стълба. 47 номер обувки нося (някой попита за плавници), 150 кг живо тегло. Не бих дал 40 лева горница за по-тясна стълба. Механизмите никой не знае дали не са еднакви. Моята е на 3-4 години и никога не ми е отказвал механизъм. Изискват доста усилие за да ги отвориш, чува се силен и плътен звук при отключване и заключване, което предполага здрав механизъм.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Andri01 - майстор
Преди време префасонирах една такава и си направих стълба за каратавана. Сгъва се,повдига се и се скрива горе. Ами-стана и върши работа. :)
hakama - специалист
какво мислите за тази оферта от утре в К-нд? Drabest
Мисля да заприходя от двата вида:
Изображение
i486 - специалист
Кауфланд, "червен етикет" (намаление) = боклук. Но е ясно, че ти ще си купиш. Не знам само защо питаш.
kr1100 - майстор
нед авг 07, 2022 12:46 pmhakama написа:
какво мислите за тази оферта от утре в К-нд? Drabest
Мисля да заприходя от двата вида:
Изображение
Зависи десните на рекламата за какво ще ги използваш.
Не са удобни за продължителна работа.
Бояджии, гипсаджии шпатловчици използват 2- краки дървени - седят на тях по време на работа. При продължителна работа прав на крака - краката се уморяват.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Метална стълба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: