• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
i486 - специалист
Преди година и нещо взех една метална стълба към 2м за 38-40лв. Гледах да е от най-евтините с идеята, че ще се ползва от дъжд на вятър. Само че взе да се ползва доста по-често и най-долните стъпала направо провиснаха (тенекията е доста тънка, чак се чудя как държи). Въпросът е колко е цената на стабилна метална (лека) стълба с тая височина? Имаше по стотина лв. из Практикер и на други места. Както обикновено вместо да дам 100лв в началото и да имам нещо, давам 40 и после пак още 100 :) С евтините неща е така.
bulhomes2 - майстор
Иди при някой дърводелец да ти отреже букови дъсчици с размера на стъпалата и ги постави вертикално под тях! Да стане стъпалото като "Т". Хвани ги и за стъпалата и за страниците!
smlxl - специалист
Че за тази услуга ще си купи половин нова дървена стълба :-D А той човека и без това вече се кахъри как евтиното излиза скъпо, ти още по-евтино му предлагаш. После като добави и едно посещение при ортопед от тези побългарявания направо можеше в началото хеликоптер да си купи :razz:

ПП Към автора на темата: От стълби и всичко дето може да ти струва живота гледай да не пестиш. И за под 100 лв можеш да си купиш с такава височина, поразтърси се и за втора ръка в Продавалник-а.
ZMeyGorianin - майстор
Има едни разтегателни стълби с височина до 4 м. Сгънати са 80 см. Ако те интересува ще потърся линка. Цената им май беше 100 лв.
VLADO66 - майстор
ZMeyGorianin написа:
Има едни разтегателни стълби с височина до 4 м. Сгънати са 80 см. Ако те интересува ще потърся линка. Цената им май беше 100 лв.
Бая ме озадачи с тая цена :shock: ползвам такава http://www.nika.bg/sgyvaemi-mnogofunkci ... 0-95m.html и ми е много удобна щото мога да я хвърля в багажника
Гъдьо - помощник
Владо, моята е същата, купих от Практикер преди 3-4 години - беше 119 лв. На дължина е 3,55 м - много е удобна и най-важното - много здрава. Сега /не съм много сигурен/ в Практикер е 129 лв.
i486 - специалист
bulhomes2 написа:
Иди при някой дърводелец да ти отреже букови дъсчици с размера на стъпалата и ги постави вертикално под тях! Да стане стъпалото като "Т". Хвани ги и за стъпалата и за страниците!
Основната цел на метала в стълбата е да е по-лека. Иначе можеше да е дървена но тежи двойно, а с подсилени стъпала ще стане нещо такова пак.
ESPACE - майстор
i486 написа:
Преди година и нещо взех една метална стълба към 2м за 38-40лв. Гледах да е от най-евтините с идеята, че ще се ползва от дъжд на вятър. Само че взе да се ползва доста по-често и най-долните стъпала направо провиснаха (тенекията е доста тънка, чак се чудя как държи). Въпросът е колко е цената на стабилна метална (лека) стълба с тая височина? Имаше по стотина лв. из Практикер и на други места. Както обикновено вместо да дам 100лв в началото и да имам нещо, давам 40 и после пак още 100 :) С евтините неща е така.
За 100лв си вземаш истинска алуминиева стълба и завинаги забравяш за турските метални недоразумения!!!
ZMeyGorianin написа:
Имам предвид тази:http://www.favo-shop.com/index.php?rout ... duct_id=61

Комшията ми има такава взета от TCM-голямо недоразумение.
ZMeyGorianin - майстор
Ами не съм я ползвал-от друг форум видях линка и доста хора си бяха поръчали. Дали са доволни нямам представа!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Метална стълба" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: