• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Здравейте! Преди време си закупих крокодилче 2т. и първия ден повдигах колата без проблеми, на следващия ден аха да я вдигна и крика даже не я помръдна и милиметър нагоре. Дори без товар натискайки лоста буталото излиза и започва да се прибира. Носих го в магазина, но не го приеха и сега остава да се мъча с ремонта му. Мисля, че някое от уплътненията е изпуснало от много дългия престой в магазина. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и има ли решение на проблема?
ZMeyGorianin - майстор
Преди да започнеш да се мъчиш с ремонта се помъчи все пак да им го натресеш на тези в магазина или сервиза-нали е в гаранция!?
Ходих до магазина, но не пожелаха да направят нищо за жалост. Дано успея някак да го върна към живот, че студена вода за 60лв. не ми се пие.
stiv1961 - майстор
Чети внимателно и действай, за 60 лв. знайш ли колко вода трябва да изпиеш- минимум 40 м3 :-D
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd& ... nt_id=4617
rado_ev - специалист
Да не е клапанът с който спускаш товара, да е останал в отворено положение.
ferrari4456 - специалист
Това си е все пак хидравличен крик, не си прави експерименти да не вземе да изпусне, ако си отдолу и не си подпрял, че ще стане... :wink:
Връщай им го, ако си в правата си отгоре където е дал колегата викай защита на потребителя и им кажи за тях...
С тази комисия съм се занимавал 2 пъти и при двата резултат абсолютно никакъв. Когато повдигам колата винаги слагам трупче, та при евентуално изпускане да падне върху него и да няма лоши случки. Ще видя тези дни да го разглобя на съставни части и да пробвам с подмяна на всички гумени уплътнения, пък да видим.
ZMeyGorianin - майстор
Ами радздухай ги по всички форуми, където си регистриран, като преди това направиш така, че да им стане ясно това.
Предполагам, че не им се загубват клиенти на тези времена!
zmiori - специалист
Продължавай. Правата са като мускулите ако ги тренираш ще са здрави и силни. Аз и за еди кибрит ги тормозя. До сега няма пропуски.
Те точно на това разчитат, изненадай ги /търговците, нали си пазиш касовия бон./. Ако трябва занимай журналисти и всякакви гюролтаджии.
pipilica - майстор
Голяма грешка ще направиш ако го разглобиш, отпада гаранцията и няма да ти го сменят. Едва ли на нов крик са се скапали уплътненията.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с хидравличен крик - тип крокодил - изпуска" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: