Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
mgbagera - специалист
nikolson написа:
Има и по-добри цени от тези в линка.
Ако подръка имаш линк или телефон на някой с по добра оферта, може да го споделиш тук или на ЛС :prost:
fox_vt - майстор
Отскоро започнах да купувам свредла които перото отзад на върха е скосено.Даже при заточване на обикновенни свредла започнах и аз да ги скосявам доста добър ефект има.
От този тип Свредло
сайта е примерен.
Новичок - напреднал
Малко ъп на темичката,към днешна дата някой да сподели за хубави свредла за метал sds+,най много ползвам 6,8 и ще помоля за линкчета. Искам и да попитам проблем ли е за машината ако си взема переходник от sds+ и нормален патронник.Ето такова нещо:

https://praktiker.bg/bg/Patronnici/PATR ... X/p/474087
EDI - майстор
SDS+ за метал - АЛПЕН и то много качествени.Свредлата са уни, стават и за други материали.Виж на сайта на Авлон.
Новичок - напреднал
пет окт 04, 2019 4:52 pmEDI написа:
SDS+ за метал - АЛПЕН и то много качествени.Свредлата са уни, стават и за други материали.Виж на сайта на Авлон.
Много благодаря :prost:
А може ли на sds+ патронника да сложа това:
https://praktiker.bg/bg/Patronnici/PATR ... X/p/474087
Питам понеже ме притеснява да не разбия sds патронника,ако му вкарам този с адаптера :? Ако беше дрелка за 40кинта нямаше да жаля,ама не искам да си прецакам перфоратора.Не че е мега скъп но все пак не искам да го прецакам
EDI - майстор
Може.Моя перфоратор СКИЛ в комплекта има такъв патронник за цилиндрични свредла.
Новичок - напреднал
пет окт 04, 2019 5:10 pmEDI написа:
Може.Моя перфоратор СКИЛ в комплекта има такъв патронник за цилиндрични свредла.
Понеже ще е допълнително купен комплект- патронник,адаптер,ключ се чудя на какво да заложа verto,райдър,бош,Wolfcraft.Последните два са на сходна цена от 30тина лева,верто и райдър са евтинийка като опасенията ми за тях са да не бият на криво
EDI - майстор
В случая не пести пари, понеже има опасност захвата при евтините да не е качествен и да създаде проблем на захвата на машината.
Новичок - напреднал
пет окт 04, 2019 7:34 pmEDI написа:
В случая не пести пари, понеже има опасност захвата при евтините да не е качествен и да създаде проблем на захвата на машината.
Благодаря,понеже ще е за баща ми, мисля да е боша,а тези wolcraft какви са,понеже и те са на цена 31лв,мислех че са баухауска марка ама като видях цената то на тази на бош :?
EDI - майстор
Немска марка с добро качество.

Тема "Качествени свредла за метал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: