• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
VLADO66 - майстор
Днес от Метро взех това кафе. http://www.schlemmershop-24.de/schlemme ... 0%25-.html 1+1 пакет безплатно за 33 и нещо лева-дали има някой впечатления?Мирише хубаво :?
pif4o - специалист
Да тва и аз го видях, марката си била на метро, но оня ден от работата комшиите до мен правят Пелини, нямах си друга работа и поисках една чашка на зърна да ми сипе да го пробвам, е нема такъв каимак и аромат, и ся съм се навил да си купя едно кило от него 26 кинта ми го дава, само дето не киселее ама пак ми харесва като вкус, ако имаше и читава арабика да го омеша :).
pif4o - специалист
Момци, а тва копче за дозите на кафето дето е 5-7-9 грама, след всяко изключване ли се нулира, щото моето го нагласям на 7 грама , но като спра и пусна машината пак е на 5 грама?
Chefo77 - майстор
Упътването нищо ли не казва по въпроса?
На моята (само дето е 6-8-10) си стои на каквото го оставя.
pif4o - специалист
Хм, ми не казва , казва само че от там се настроива дозата и толкоз, ама е глупаво да се нулира.
Chefo77 - майстор
Глупаво, умно ... ако е така, ще свикнеш. Няма нужда да се коментира, още по-малко да се ядосваш :)
Най-вероятно е защото електрониката е по-елементарна. Това от една страна си е предимство ... нещо не мога да приема бялата техника да е бъкана с такава.
pif4o - специалист
А, не , не се ядосвам, просто исках да разбера това ли е нормалното и държание, не ми пречи да го цъквам всеки път :)
VLADO66 - майстор
При мен е така-като го сложа на най-високата доза и изгася,после при пускането е на най-ниската.
pif4o - специалист
Ясно значи всичко е точно :)
pif4o - специалист
Момци, тая машина един път го прави хубаво с каимак един път не, без да променям никви настроики, има ли нещо което мога да погледна по нея, сега е с хубаво кафе на Пелини на най ситното мелене.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

Тема "Някои разбира ли от кафеавтомати Saeco-спешно :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: