• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Chefo77 - майстор
Валенсия 96, ако помниш къде беше сладкарница "Ален Мак". Ако не - кръстовището на "Владислав" с "Патриарх Евтимий".
Последна промяна от Chefo77 на пон дек 07, 2015 11:12 pm, променено общо 1 път.
ZMeyGorianin - майстор
Ще го посетя! Днес и аз се обзаведох с една Saeco Xsmall, но нищо не ми казаха за смазването и препарата за котлен камък. Та като се разчетох в инстукцията се оказа, че трябва да ги взема, щото ги няма в кашона.
Последна промяна от ZMeyGorianin на пон дек 07, 2015 10:53 pm, променено общо 1 път.
pif4o - специалист
Моци да ви светна една хитринка, беше ми писнало тоя контеинер за отпадното кафе да се налага да го мия след всяко изхвърляне, на всичко отгоре и мухлясва лесно и бързо, пък и не ми се ще след като изхвърля кафето в кофата после да плакна контейнера в мивката че ме е шубе с времето да не я запуши. Та оня ден при поредното чистене ми светна да сложа наилоново пликче вътре в контеинера, също както слагаме на кофите за боклука, после само вадиш пликчето фърляш а кофата е чиста. Направо се родих от тогава, няма мухъл няма мръсотия няма миене, няма дявол :)
Chefo77 - майстор
Трябва да се пробва, да му се не види :)
Здравейте на всички.
Обмислил съм и аз да си купя един семеен кафе робот SAECO ODEA.
Някакви мнения за нея.
Намерих едни момчета занимаващи се със сервиз и продажби на на рециклирани кафе автомати във Варна.
Можете ли да ми кажете къде на друго място мога да погледна за такива машини във Врна
Chefo77 - майстор
Покупката на такъв уред втора ръка, е руска рулетка. Прекалено много специфични части има, които няма как да знаеш как са експлоатирани и в какво състояние са. Сервизните специалисти (не поставям под съмнение качествата им) няма как да определят колко време ще работи безпроблемно това, което са инспектирали и продали.
Иначе Одеа-та е добра машина, точно такава загледах и заради нея реших да си взема кафеавтомат.
Изчакай черните петъци и виж какво ще изчистят на Саеко например, и се възползвай. Само да не е XSmall, че много реват от тези машинки ...
nikolovvd - майстор
Те нови от Техномаркета правят проблеми, а за втора употреба какво ли е!
Като започне да ти изписва грешки на талавизорчето ще има да чакаш за кафе.
Май стават за някоя по-богата фирма да си вземе 2 за офиса, че едната като е на ремонт да има с какво да правят кафе. :lol:
Antonii - майстор
Те "новите" Saeco са си чист Philips, че даже и с по-ниско качество на частите.
Или с други думи Saeco вече не са това което бяха.
Лично ние си взехме една оригинална машина на Saeco от най-висок клас с дефектна кафемелачка от Германия за около 150евра.
И след ремонт за 20лв сега ползвам машина която е била около 1500 евра като нова.
nikolovvd - майстор
Antonii написа:
... сега ползвам машина която е била около 1500 евра като нова.
С тия пари ще пия кафе до пенсия бре! :lol:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14

Тема "Някои разбира ли от кафеавтомати Saeco-спешно :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: