Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
profesionalist_wood - майстор
alex_serviz написа:
stamenov1 написа:
В Ситроен форума сме въвели новорегистрираните докато направят 10 мнения да се одобряват от модератор. Могат да пускат и от първия пост тема, но пак се одобрява. Докато не се одобри е невидима за другите потребители...
Това го има и в други форуми и там е невъзможно да се промъкват подобни щуротии.
Да, първите няколко ( колкото там се приемат за нормално ) мнения се забавят, понякога и доста във времето, до като се одобрят от модератор, но има смисъл!
И в тези форуми не съм видял никой от по-преждерегистрираните да протестира срещу това правило!
Мен са ми трили тема с питане за какво точно служи и как се ползва бутон за фабрична аларма на автомобил в подфорум точно за този модел автомобили. Отначало ми беше криво, но в последствие разбрах защо се прави.

Стаменов,затова няма да се правят никакви промени във форума НАПРАВИ САМ за да не се чудиш после защо са ти изтрили тема с питане как да смениш платката на пералнята си....
alx359 - специалист
Проблемът може да е и технически - т.е., форум-софтуера да не го позволява това което предлагате.
saraneron - специалист
Мир да има!Предлагам ,темата да се заключи.Всяка промяна на правилата или допълнителни критерии ще доведе до ограничения и форумът ще придобие по-скоро форма на частен клуб!Просто, модераторът трие ненужното а ние дотогава не му обръщаме внимание и това е!
zmiori - специалист
Това са отворени форуми, за взаимопомощ като ти се забави темата или питането заради одобрение 24 часа и после докато някой колега ти отговори и работата се отича. А ако ти е спешно?
Като видиш че темата е спам па недей влиза. Все някои мод ще я набара и бастиса.
Има форуми с такива ограничения че 50/100 от регистриранията остават не активни.
-1
egomen66 - майстор
:?:

Прикачен файл

10931146_784756044894688_6579514317868355085_n.jpg
10931146_784756044894688_6579514317868355085_n.jpg (6.95 KиБ) Видяна 1231 пъти
kozl - майстор
пон юли 05, 2021 8:22 pmAleksandrov123456789 написа:
Казваш,че и твоя климатик е бил със същите симптоми и след смяната на кондензатора е тръгнал?

*Мнението е модерирано въз основа на т.11 от Общи правила за ползване на форума:
„В цитатите включвайте само тези части от мнението на потребителя, които коментирате. Не цитирайте мненията, които се намират непосредствено преди вашето. Изключение се допуска, ако вашето мнение е първо на следваща страница в темата.“
Аз доста пъти съм цитирал в нарушение, поради дългото отворено време за промяна на поста, та ако предния си изтрие мнението да не ми увисне моето :wink:

Тема "ПРОМЯНА НА ПРАВИЛАТА ВЪВ ФОРУМА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: