• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Здравейте, търся вносител/магазин в страната в които мога да намеря боите на марката Rust oleum. Спуках се да търся аналог на този продукт link, но уви никой не можа да ме опъти или да ми предложи нещо подобно. Пробвах сума ти начини да направя релефа които оставя тази боя и все нищо! Ще съм ви много благодарен ако някой знае от къде мога да си взема така нужния спрей, или негов заместител
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
2015-та сме. Купи си я от UK
Е от UK ясно, но за един флакон злато ще излезе :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
С групажно пазаруване е поносимо, отделно, че половин българия май е в юкей
Просто видях на сайта им дистрибуцията - никъде другаде
Какво и е толкова специалното?
Ами точно флакона който съм посочил оставя ефект имитиращ повърхноста на кожа. Грапав е, като табло на кола, или седалка в градски транспорт. Аз търся точно този ефект. Пробвах с шагрен, не се получи това което исках. Също боите за брони не създават този ефект, тъй като те имат някакви пясъчни частици и това им е текстурата. Идеята ми е да пресъздам тази текстура за една дръжка, но уви не успявам било то със спрейове, или други методи който съм гледал в интернет. Може да не съм попаднал и на точния продукт, макар че обходих доста вариянти. Това което най- се доближи е със структурна паста и намачкано фолио да направя тези произвилни пукнатини, но все пак е много по- грубо от желания ефект. Иначе не държа точно на тази марка :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ако можеш, покажи ми търсения ефект. Интересуват ме такива неща.
Ако разбирам какво търсиш, полУчава се с прахово или с двустъпково боядисване...
Разбира се.Това е желания резултат. Това е боядисвано с конкретния спрей. А това е пост с моите експерименти и финалния резултат. Там си документирам целия процес, и всичките неволи с бой, силикони за леене и тн.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
О, много си напред в материята.
Баш да съм напред, не мога да твърдя. Просто се старая да направя нещо, като приемам съвети и критики всякакви. Все пак опрях до форума за помощ, след като не се оправих сам.
nikolson - майстор
Това, което си показал, е произведено в щатите. В Англия се произвежда по лиценз и го няма същото. Не знам какво ти е мнението за кракле финиш. По въпроса можеш да питаш някой художник. Ако не държиш на абсолютно същия продукт, а просто на текстурирана повърхност от тази марка, бих могъл да помогна.
  • 1
  • 2

Тема "Бои Rust oleum" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: