Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
mitashki911 - специалист
Здравейте , дано не повтарям някой колега . Понякога след ремонт по колата ми е трудно да си измия ръцете особенно зимния период кожата ми се напуква и става още по трудно . Ще бъда благодарен за помощ и съвети .
nikolson - майстор
Биологични ръкавици. Ако не, вече засечени и силно замърсени ръце - с четка. Щом се напукват, след измиването ги намазваш с крем. Аз ползвам крем за след бръснене, щото ми ги подаряват, ама не ги ползвам за лице. :lol:
infomar
За омаслени ръце ползвам някаква каша зелена на цвят от магазина. Ако се напукват, проблемът е в кожата и е специфичен за всеки човек - консултация с кожен лекар!! Дори и в голям студ при мен не се напукват. Не съм чувал да се напукват от мръсотия.
shotik - майстор
Аз ползвам една паста за миене на ръце, в кутия се продава , ще видя марката и грамажа , за 3 лв я купувам , в София, Доволен съм от нея , понякога сипвам и по малко течен сапун и с четка довършвам миенето.
А ти защо не напишеш къде живееш, та по - лесно да ти се подскаже ?
dikata1975 - специалист
Пробвай с веро+кафе(ползвано).
torbalan - Дървен философ
Течен сапун и стърготини от твърдо дърво в съотношение да стане като каша....

За напукването - не знам.
SEV - специалист
Сервиза в който ми подържат колите,не веднъж съм виждал работник със силно замърсени ръце да сипе чисто двигателно масло и да ги търка.После изплакват с някакво "ВЕРО".
shotik - майстор
SEV написа:
Сервиза в който ми подържат колите,не веднъж съм виждал работник със силно замърсени ръце да сипе чисто двигателно масло и да ги търка.После изплакват с някакво "ВЕРО".
Това е вярно , в депото при ремонт на локомотивите също го правят.
За кашата Звезда, Супер Звезда , за която пиша ето линк на производителя

http://avtokozmetika-bg.com/products/%D ... %B8%D1%8F/

Аз купувам опаковка от килограм за 3.00 лв и ми стига почти от пролетта до късна есен , като понякога сипвам на ръцете и течен сапун.
MamaMy - майстор
Един колега от Офроуд форума я произвежда по лиценз. Откакто я пробвах друго не съм купувал. Имам постоянно по една в колата, на работа и няколко в къщи. Даже раздавам като бакшиш и на тези които ми правят колата. Прави ръцете като бебешко дупе :-D . Намира се и по-евтино, но този линк ми изскочи първи.
http://autooils.com/index.php?id_produc ... er=product
dobcho_vn - специалист
Добре, защо не ползвате ръкавици? Модели и марки всякакви или просто държите да сте до уши в масло?

Тема "препарат за миене на силно замърсени ръце" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: