Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
bobko - специалист
Здравейте,Колеги от доста време мисля по въпроса да си закупя тонколонка за караоке от тези така наречените "китайки",но така и не можах да си избера модел.Идеята е да е що-годе добра и да е на цена от 300-450лв.По възможност да е с говорител 15'.Цените бързо се променят моделите също.Обръщам се към запознатите и тези който скоро са си купили подобна "джажа" и са доволни от избор си.Ако е удобно да споделят от къде са я купили,на каква цена и т.н.Благодаря ви предварително!!!! :rock: :rock: :rock:
Последна промяна от bobko на чет апр 20, 2017 4:33 pm, променено общо 1 път.
preslav - майстор
Вече два пъти купувам от Елимекс колони за подарък - позволиха ми да пробвам колоните, може да си подготвиш флашка с песни за тест. Не мога да препоръчам марка защото и едните и другите колони са от световно неизвестни производители, но за домашно караоке са добри.
bobko - специалист
Горе-долу нещо от този сорт търся.Някой имал ли е тези чудеса на техниката да сподели отзиви?Приемам и други подобни предложения за който има информация ще си заслужава.Приемам и предложения кой от двата вида е по-добрият.Благодарности!!!
Изображение
Изображение
preslav - майстор
Единствено твоя слух и критерии за качество са определящи при избора ти.
Аз примерно държах колоните на празен ход да не бучат, шуштят, цвърчат.
Важно ми беше също ако се ползват на МАКС да не гъгнат. Интересно ми беше да са добре балансирани като ниски, средни и високи честоти, а не непрекъснато да си играя с еквалайзера. Не съм имал проблеми и с микрофония, но за всичко това трябва да се опита.
Дистанционното е една добра опция, но аз се оправям и без нея.
radius - майстор
Откога 15" се води тонколонка :lol:
bobko - специалист
Добре де КОЛОНА грешка на клавиатурата :lol:
bobko - специалист
нещо ново като предложение?!
torbalan - Дървен философ
Чакаш някой да ти свърши работата ли?

Единия вариант са китайските сайтове...

Другия - българските... От българските се сещам за мюзикуърълд. Адски гаден сайт, но пък е фраш с техника....
bobko - специалист
Купих втората тонколона доволно свири,на табелата си е изписано 60W което според мен е реалното а не знам какви 200-300W ги гонят и лъжат хората. :rock: :supz: :-({|= :mod:

Тема "Помощ за избор на Тонколона за караоке!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: