Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
lampamp - напреднал
Дадоха ми следните бутилки
Прикачен файл:
image_2.jpg
Прикачен файл:
received_1602036486473221.jpeg
Прикачен файл:
received_1602036453139891.jpeg
Прикачен файл:
received_1602036403139896.jpeg
Прикачен файл:
received_1602036376473232.jpeg

И двете са произведени 2011 имат напечатана и 2021 год което ще означава до тогава и важи прегледа или е друго?
Тая пропановата къде може да я заредят с пропан в Област Велико Търново? Пише 225 атм налягане на нея. Може ли да се пълни с пропан-бутан на газстанция. Газовата е 1л. Кислородната 2л. Колко е нормалното им зареждане в кг. за техния обем(знам за случаи на препълнени бутилки) да мога да си го следя при пълненето? Гледам вентила на пропановата има някакво болче отстрани което ми се вижда бутано. На кислородната няма предпазен клапан на вентила.
По какво се различават бренерите които са за пропан и тея за ацетилен? Защото в повечето магазини не пише за какъв газ са. Какви са нормалните налягания на редуцирите за кислорода и пропана, какъв редуцир да търся за пропановата бутилка?
Предпазните клапани се слагат до бренера или до бутилките? Каква марка предпазни клапани са добри? Има турски има и други. За сега е това.
fox_vt - майстор
Пропановата на Панов бензиностанцията там пълним и ние. Кислородната я пълним директно от голяма бутилка кислород. Недостатъка е че пълниш до изравняване на наляганията и като намалее във голямата се пълни доста по малко.

Тема "Въпроси относно сглобяване на оксижен." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: