Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
vectra72 - специалист
Може ли да ми каже някой какви са размерите на ремарке на влекач за превоз на дърва?Идеята е да изчисля долу горе колко кубика има на едно ремарке.Предварително благодаря!
plamen6703 - майстор
Ляв или десен влекач?
MamaMy - майстор
Ремарке или полу-ремарке? Защото влекач върви с полу-ремарке. Това е Прицеп. А ремаркето се окачва на бордови камион.
Отделно, че има 100 размера на ремаркета. Измери това което точно те интересува. Няма такова специално за дърва. Всички стават на платформи като ги разглобиш и им свалиш горните части.
vectra72 - специалист
MamaMy написа:
Ремарке или полу-ремарке? Защото влекач върви с полу-ремарке. Това е Прицеп. А ремаркето се окачва на бордови камион.
Отделно, че има 100 размера на ремаркета. Измери това което точно те интересува. Няма такова специално за дърва. Всички стават на платформи като ги разглобиш и им свалиш горните части.
Става въпрос за прицеп.Платформа с поставени на нея колове за превоз на дърва.Трябва да нарежа едни дърва докарани с прицеп.Проблема е че като ги докараха мен ме нямаше там за да измеря кубиците.По документи са 50м3 но ме съмнява че са повече.Затова питам за размери.
preslav - майстор
vectra72 написа:
MamaMy написа:
Ремарке или полу-ремарке? Защото влекач върви с полу-ремарке. Това е Прицеп. А ремаркето се окачва на бордови камион.
Отделно, че има 100 размера на ремаркета. Измери това което точно те интересува. Няма такова специално за дърва. Всички стават на платформи като ги разглобиш и им свалиш горните части.
Става въпрос за прицеп.Платформа с поставени на нея колове за превоз на дърва.Трябва да нарежа едни дърва докарани с прицеп.Проблема е че като ги докараха мен ме нямаше там за да измеря кубиците.По документи са 50м3 но ме съмнява че са повече.Затова питам за размери.
Реди нарязаните дърва на кубчета и ще разбереш какви са кубиците - на 50-тия спираш и продължавате спора кой кого е наебал.
keymaker - специалист
Натоварено до 2 м. височина са 50-55 куб.м.

Тема "Ремарке на влекач" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: