Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Здравейте майстори..възникна ми следният проблем със плота..монтирахме го eldom pvk 701 на газ и ток..вързахме маркуча ..стегнахме скобите от двата края на маркуча 10-ка сложихме щуцера на туристическата бутилка..стегнахме скобите здраво..настройката е за пропан бутан..пуснахме газта от бутона..всичко нормално..но здраво замириса на газ..установих че има теч под горелките..моля за съвет..плота ли е дефектен или ми трябва редуцир винтил за туристическа бутилка вместо щуцера който съм сложил на бутилката..приемам съвети.
ESPACE - майстор
Естествено че ти трябва редуцир вентил. След него налягането е 30mBar, а ти си напънал печката на 3-4Bar директно от бутилката - таман 100пъти повече. Отнякъде е избило
Благодаря колега..и сега предполагам на сервиз..това ми трябва вероятно http://promo-stoki.com/редуцир_вентил_3 ... 37653.html
ESPACE - майстор
Пробвай с редуцира първо как е, сервиза няма да избяга. Може и нищо да му няма.
Така и ще направя..мислех че тъй като е туристическа бутилка не и тррябва редуцир винтил но то не било точно така
hidrazin - майстор
Ще се гръмнеш бе човек...
:partyman:
krasi92 - майстор
Инструкцията за употреба няма ли кои да прочете.Там пише да се монтира от правоспособен техник или нема нужда я това си го знам.Правеики неща за които не сте сигурни рискувате не само своя живот но и живота на хора около вас.
plamen6703 - майстор
Не е дошло още времето да се чете инструкцията за употреба, обикновено инструкциите се четат в краен случай... обикновено след като уреда е разсипан или след пожар :cool: :partyman:

Тема "Проблем с комбиниран плот за вграждане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: