Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Chefo77 - майстор
Е поне нашите - не :)
lov - майстор
hidrazin написа:
Chefo77 написа:
С тези оловни тежести, да не падне - тя виси на една релса, която е тип разпорка...
Въобще не се сещам каква е тая релса ама тежестите не са чак толкоз тежки.
Виж какво пише на "пикчурето" дето съм сложил - 22 грама на метър, 50 грама на метър, 100 грама на метър...
Ба си и завеста, баси и разпорката га няма да устискат 100 грама на линеен метър. Че то тва е една водка без чашата бре. :-D
Лошото е че не знам у нас къде продават на метър. За Китай е ясно...
:partyman:
P.S. Преди мноооого години за пръв път видях такива в едни пердета от Германия.
Преди да изхвърлим пердетата ги бях прибрал ... някъде, преди години, отиде та са ненамираеми... :-D
Такива тежести кат влезеш в първия магазин за пердета и най-вече където предлагат и услугата зашиване бол. Освен че на различен грамаж ами и на цвят ще ви предложат.
А има и още по тежки и хубави. В ловно рибарските магазини и са за мрежи. Шнура в който са подредени топчетата е устойчив на гниене защото се ползват за рибарски мрежи. Но дирете в магазини дето са близо до Дунава или морето където риболов с мрежа е разрешен.
Иначе има и хубави завеси където този ефект със залепването го няма. Но тука не съм обръщал внимание дали се продават и на каква цена. Всичките ми бани нямат нужда от такава есктра. А аз и по принцип мразя бани дето са ми тесни в ханша и да се чувствам кат затворен в карцер. :)
Някаква платнена основа е импрегнирана с нещо и водата не се задържа по нея. И не се и залепва към тялото а и не стои така студена като се докоснеш до нея.
hidrazin - майстор
lov написа:
... Такива тежести кат влезеш в първия магазин за пердета ...
Вярно бре. Скоро влизах в един такъв магазин. Скоро, скоро, преди повече от 20-тина години. :-D
:partyman:
lov - майстор
Аз пък лятото, че после висях по стълбите и да ги окачвам. :lol:
:partyman:
Chefo77 - майстор
Значи ще изтормозя жената да намери такива. И тя да направи нещо по ремонта, дотук се е отчела само с кафета и боядисването на 2 стени в пералното... :)
hidrazin - майстор
Глей ся,кат оставиш една жена без работа и започва да мисли за глупости.
Ми натоварвай я бре, натоварвай я ... :-D
:partyman:
Lisko - майстор
То тва не беше ли за новобранец?

Тема "Магнитна лента като от комарник." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: