• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
VLADO66 - майстор
Обикновенно миганията на един такъв електрически уред означават някакъв код за проблем.Ако си пазите инструкцията за употреба, можете да намерите тези кодове и да видите какъв е проблема.
petromaniq66 - специалист
Обикновено значението на тези кодове не фигурират в ръководството за употреба, а в сервизното. Но дори и така да е, надали госпожата ще запретне ръкави да си го направи сам(а), особено след като съпруга и вече не може. Безразборното мигане на индикацията не може да бъде някаква логична диагностика. Съмнява ме захранването на електрониката, а от там вече грешки в еепрома - абе без сервиз няма да стане.
Antonii - майстор
Като съвет от мен, ако машината неможе да се оправи със собствени сили и не искате да я носите на сервиз. То пуснете я за продажба все някой ще а вземе за 100-150лв дори в това състояние, а вие ще си вземете чисто нова.
Поне такава е моята практика когато нямам време или не ми се занимава с ремонти.
А ако в този форум очаквате адекватна помощ, щом на първата страница с мнения няма такава, то няма и да има.
hidrazin - майстор
MND_Milena написа:
Сушилнята е много стара...
Е ами време е да получи подобаваща пенсия - в пункта за вторични суровини.
Па и все пак някой трябва да купува новите боклуци....
:partyman:
VLADO66 написа:
Обикновенно миганията на един такъв електрически уред означават някакъв код за проблем.Ако си пазите инструкцията за употреба, можете да намерите тези кодове и да видите какъв е проблема.
Благодаря!
Antonii написа:
Като съвет от мен, ако машината неможе да се оправи със собствени сили и не искате да я носите на сервиз. То пуснете я за продажба все някой ще а вземе за 100-150лв дори в това състояние, а вие ще си вземете чисто нова.
Поне такава е моята практика когато нямам време или не ми се занимава с ремонти.
А ако в този форум очаквате адекватна помощ, щом на първата страница с мнения няма такава, то няма и да има.
Благодаря! Ще мине през сервиз бабичката, няма да се отърве толкова лесно. Тя наистина работи по добре от новата, за мое най-голямо съжаление. Поздрави на всички!
  • 1
  • 2

Тема "Сушилня Zanussi кондензна- индикаторите като дискотека" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: