• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Сушилнята е много стара, но сме доволни от качеството на работа и ако може да се изцеди още животе, искам да опитам. Мъжът ми винаги е съумявал да я поправи, но този път удря на камък.
В кратце проблемът е такъв : Включвам голямото копче, натискам стартиращото, тя тръгва за две минути и после се включват всички възможни светлинни индикатори, мигащи последователно.
Другият вариант е изобщо да не тръгне, направо да започне мигането.
Ще сме много благодарни за идеи и насоки.
Поздрави и Весели празници!
Hoвoceлckи - майстор
MND_Milena написа:
... искам да опитам. Мъжът ми винаги е съумявал да я поправи ...
Та след като мъжът ти не успява, реши ти да опиташ :? Добре де, а той как я оправяше преди? И тогава ли е проявявала същите симптоми?
Изобщо това е електрически уред и може би щеше да е по-уместно да да пуснеш темата в "електротехника" :idea:
hidrazin - майстор
MND_Milena написа:
...Ще сме много благодарни за идеи и насоки. ...
Ами то вариантите са много и все пак не чак толкова много.
И тъй като мъжът ти вече не успява, кръгът малко се стеснява:
- Кара я при друг мъж (или вика такъв) който може да я оправи. За целта може да използва и мъж от някой сервиз за бяла техника.
- Мъжът ти изкарва пари за друга нова (или втора ръка) сушилня.
- Ти изкарваш пари и срещаш сушилнята със сервиз където си плащаш.
Нооооо... Практиката учи че винаги най-доброто и правилно решение е кардиналното - сменяш мъжа. :-D
:partyman:
P.S. Има и разни нюанси и вариации на тези отговори. :shock:
Поздрави и Весели празници и Пълници!!!
Svetoslavoff1 - майстор
Той Хидрата добре ти пожелава Нова Година - нов мъж :), но ако все още не ти се сменя сегашния(сантименти някакви), пробвайте, ако не сте го направили де, да изчистите всички филтри. При сина имаше подобен проблем и след обстойно почистване заработи нормално.
Hoвoceлckи написа:
MND_Milena написа:
... искам да опитам. Мъжът ми винаги е съумявал да я поправи ...
Та след като мъжът ти не успява, реши ти да опиташ :? Добре де, а той как я оправяше преди? И тогава ли е проявявала същите симптоми?
Изобщо това е електрически уред и може би щеше да е по-уместно да да пуснеш темата в "електротехника" :idea:
Благодаря, ще пусна темата и там!
hidrazin написа:
MND_Milena написа:
...Ще сме много благодарни за идеи и насоки. ...
Ами то вариантите са много и все пак не чак толкова много.
И тъй като мъжът ти вече не успява, кръгът малко се стеснява:
- Кара я при друг мъж (или вика такъв) който може да я оправи. За целта може да използва и мъж от някой сервиз за бяла техника.
- Мъжът ти изкарва пари за друга нова (или втора ръка) сушилня.
- Ти изкарваш пари и срещаш сушилнята със сервиз където си плащаш.
Нооооо... Практиката учи че винаги най-доброто и правилно решение е кардиналното - сменяш мъжа. :-D
:partyman:
P.S. Има и разни нюанси и вариации на тези отговори. :shock:
Поздрави и Весели празници и Пълници!!!
Ха ха ха ха... Четем и се смеем - заслужих си го, дет съ вика. Можеше да пусна поста от името на мъжа ми, за да си спестя съветите тип "искрено и лично". Мъжа няма да сменям, защото купи нова сушилня. Проблемът със старата обаче остава, защото имам планове за нея и не искам да я хвърлям, в случай, че все пак може да тръгне. Ако някой може да каже нещо смислено по така описаните симптоми да заповяда, ако ли не, по-добре само да чете.
Между другото, филтрите ги изчистихме.
plamen6703 - майстор
Единственото смислено от цялата безсмислена тема е да отнесете сушилнята на ремонт, ако разбира се искате да я ползвате отново. :partyman:
plamen6703 написа:
Единственото смислено от цялата безсмислена тема е да отнесете сушилнята на ремонт, ако разбира се искате да я ползвате отново. :partyman:
Благодаря за безмисления съвет. Форумът се казва "Направи си сам", а не "Говоря/пиша колкото да не заспя". :supz:
hidrazin - майстор
Така е, форума е "Направи си сам"...
Та и аз така - от малък мечтая да си направя ракета за пътуване в космоса.
Сега ще пусна тема във форума да ми обяснят цикъла на Брайтон и готово.
Няколко страници по темата във форума и почвам ракетния двигател.
Ако трябва и електрожен ще си купя... :-D
:partyman:
plamen6703 - майстор
MND_Milena написа:
plamen6703 написа:
Единственото смислено от цялата безсмислена тема е да отнесете сушилнята на ремонт, ако разбира се искате да я ползвате отново. :partyman:
Благодаря за безмисления съвет. Форумът се казва "Направи си сам", а не "Говоря/пиша колкото да не заспя". :supz:
Като форума е направи си сам, защо пишеш колкото да не заспиш, а не си го направиш сама? :lol: :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Сушилня Zanussi кондензна- индикаторите като дискотека" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: