• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
nikolov333 - майстор
Ще купувам малък батут за дъщеря ми да скача на двора, но ми се ще да питам тези, които вече имат, от какво са доволни или недоволни и евентоално за някакви препоръки.. :partyman:
burkov - специалист
Много полезно и аз ще купувам това лято. Всяко мнение ще е полезно.
radius - майстор
Аз пък съм се навил като ще е батут, да е и за големи. Нещо около 3м диаметър със защитна мрежа.
torbalan - Дървен философ
Много лошо се пада по тези батути. Пазете децата да не се ентусиазират и засилват от веднъж...
plamen6703 - майстор
На внука ми съм купил батут с диаметър 3.70 м. и 80 пружини на него. Дори да иска да падне от батута няма как да стане, около него има предпазна мрежа. Купих го втора ръка от една автоморга, на която освен автомобили докарват и всевъзможна бяла, черна техника, велосипеди и каквото е паднало под ръка от Германия. Голяма веселба и игра пада на батута. :)
torbalan - Дървен философ
plamen6703 написа:
На внука ми съм купил батут с диаметър 3.70 м. и 80 пружини на него. Дори да иска да падне от батута няма как да стане, около него има предпазна мрежа. Купих го втора ръка от една автоморга, на която освен автомобили докарват и всевъзможна бяла, черна техника, велосипеди и каквото е паднало под ръка от Германия. Голяма веселба и игра пада на батута. :)
Точно на подобен батут моя малкия така си падна на главата, че изкара акъла на всички. Не знам защо не успя да си счупи врата, но го боля после доста време...

Другото, което съм виждал наживо, е да пропадне крак между пружините, въпреки че на тях имаше някакви възглавници...
plamen6703 - майстор
Значи не си виждал батут, а си виждал нещо, на което казват "батут".
Пази си детето и си отваряй очите на какво се качва и как е обезопасено. На моя батут даже детето да иска не може да му попадне крака между пружините. Няма никакви възглавници, пружините са напълно изолирани и няма никакъв начин да попадне на тях!
На главата си може да падне, зависи какво прави на батута.
На главата си може да падне и докато тича по улицата или кара велосипед, ако не внимава! :partyman:
Gadnyara - специалист
Ще може ли една снимка, модел или друга подсказка за този така добър батут за децата?!
Предстои ми да избирам такова забавление за моите слънца.
KingLin - майстор
Да размърдаме темата - конкретно за този батут или поне подобен някой има ли мнение? Малкия има рожден ден и бабите се чудят кво да купят че ги изпреварих и му купих акумулаторна количка преди тях :finga: Пък такъв по-голям ще му се радва и каката. Ама като чета хората как се притесняват за децата макар че не съм прочел още някой да е пострадал почнах и аз да се чудя...
Gadnyara - специалист
Аз взех от Декатлон 240см на около 250лв.
При него оградната мрежа е навътре, в по-малкия диаметър преди пружините.
Двете деца задължително са заедно вътре, като веднъж седмично имаме псевдо-травма от сблъсък или настъпване.

Стълбата не е нужна, дори е опасна. Едно детско столче върши по-добра работа за най-малките.
  • 1
  • 2

Тема "Батут за децата на двора." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: