• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
radius - майстор
И аз заглеждам декатлонските за малкия и пъклено се чудя 3м дали е достатъчно за възрастен или 3,60. При 3м е 2.40 повърхността за скачане, при по-големия е 3м.
Може ли голям батут да не е удобен за дете под 20кг, тъй като ще е с много пружини и вероятно идва по-твърд?
KingLin - майстор
То при мен от значение са килограмите (ако искам да го ползвам и аз че съм 130 оки), ама реших, че няма да рискувам и не си струва да даваме двойно, за такъв, дето е до 180 килограма. Поръчах този от линка. По-евтин никъде го няма, навсякъде са на такава цена. В събота, ако дойде, ще го тестваме и ще кажа как е.
шоп - майстор
От три години имам батут на двора.
Много бързо минава мерака на децата и батута придобива декоративна роля.
Първата година съседските деца бяха под номера за да минат през играчката.
Втората година само дъщерята и няколко приятелчета скачаха на трамплина.
Третата година дали и 10 пъти скочи дъщерята...
Тази година май всичко отива на скрап... децата вече са тинейджъри и ги вълнуватдруги неща.:-)))

Иначе за батута... без да рекламирам от снимките се вижда.

Прикачен файл

SAM_9715.JPG
KingLin - майстор
Нашия вчера дойде. Голяма радост цари и при малки и при големи :-D Вече правят планове да го ползват и като легло през лятото. Аз само стоя и гледам, че ако тръгна да скачам може и да го обуя кат гащи :lol:

Иначе наистина трябва да се внимава, особено при повече от един на батута, че при нас още от първия ден имаше травма - обърнат нокът.
  • 1
  • 2

Тема "Батут за децата на двора." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: