Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
lyubohar - майстор
kr1100 - майстор
имам такъв таймер. Подарявам го . Но е от 1994г някъде и му трябва почистване и смазване.даже и дрънчи при свършване на времето. ГДР -ски е.
torbalan - Дървен философ
Ако търсиш стар механичен таймер, защото те кефи, напълно те разбирам...

Но, ако искаш да си свършиш работа - не те разбирам :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kr1100 написа:
имам такъв таймер. Подарявам го . Но е от 1994г някъде и му трябва почистване и смазване.даже и дрънчи при свършване на времето. ГДР -ски е.
Суууперррр!
lov - майстор
Дири както ти казаха кухненски таймер. Дори в лидъла пускаха техен и си купих защото е с магнит и много добре стои на хладилника.
Ей такъв беше като вид но май на половина като цена щото толкоз пара не бих дал. :lol:
https://2styrkela.com/kuhnenski-tajmer-lurch.html
Не че по тавана нямам някой фотографски но съм загори тенджера :lol: и си го ползвам кога ме оставят да готвя.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Купувала съм, бе хора! Модерните не ги чувам. Замъкът ми е на 4 нива, ако броя и плаца.... а онова, фотографското, по спомен, бе убийствено!
Телефонът добре, ама има склонност да се забравя някъде и когато ми трябва като телефон никак не е удобно...
Забавна е склонността на нашенеца, да прави-струва и да дава акъл и квалификации вместо информация :-) И аз тъй правя
iliya_i - майстор
От новите - модерните има като брошка. Закачаш си го на дрешките и няма начин да не го чуеш.
kolev_k - специалист
ср май 23, 2018 8:18 amn_a написа:
Модерните не ги чувам. Замъкът ми е на 4 нива, ако броя и плаца.... а онова, фотографското, по спомен, бе убийствено!
Телефонът добре, ама има склонност да се забравя някъде и когато ми трябва като телефон никак не е удобно...
:-) И аз тъй правя
Наемаш ме за таймер.Няма да откъсна очи от часовника,и като изтече времето ще търча от 1-во до 4-то ниво.Само да има от ония кофи с лед и бира.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет май 25, 2018 9:38 pmkolev_k написа:
...
Наемаш ме за таймер.Няма да откъсна очи от часовника,и като изтече времето ще търча от 1-во до 4-то ниво.Само да има от ония кофи с лед и бира.
Имаме сделка! :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср май 23, 2018 8:30 amiliya_i написа:
От новите - модерните има като брошка. Закачаш си го на дрешките и няма начин да не го чуеш.
Това е идейно! Ще преслушам али-то
п.с. механнични ли си виждал или електронни?

Тема "Търся механичен таймер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: