Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
novgradski - специалист
Питам къде е изключвателя- защото не виждам бутон за отворена врата или да не е някой магнитен датчик ,сензор...Като беше нов -пробвах с телефона (клип , оставям го в хладилника,затварям..и като го извадих видях че не гасне.)Казах си :лед осветление ,не харчи много -така са решили.
...Но вчера след почистване видях че е"започнал" да гасне малко преди затваряне на вратата, но не разбрах "как го прави?"
kozl - майстор
Записвам се в темата от любопитсво,изобщо не знам къде на този хладилник му е джаджата за лампата. На домашния LG ключето е на тавана и го натиска вратата по-скоро с приплъзване отколкото директен натиск.
Обаче аз съм си правил ключета с рид ампула и ако е така може и магнита да е скрит и ампулата и хващаш един магнит и местиш по корпуса там където се приближава вратата в затворено положение и ако загасне лампата ще има резултат с търсенето на ключа.
На LG -то термостата упавлява дистанционно, без връзка (жица или тръбичка) към клапата.
ESPACE - майстор
На AEG например има вграден магнит горе в средата на вратата под дисплея. И при теб ще е подобно.
novgradski - специалист
Номера с магнита стана .
Прикачен файл:
Датчик за лампата.jpg
Благодаря за насоките...довечера ще спя спокойно!

Тема "Изключвател за осветлението на хладилник Bosch KGV39vl31" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: