Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
marian1 - майстор
Здравейте имам нужда от помощ, ще си купувам автомат саеко роял, дайте идея кой модел да търся и какво да му гледам при покупката, някакви слаби неща, проблеми...за 2 ръка питам, до сега бях с хмал нещо такова...ама не я харесах, ще се радвам на всякаква помощ
Благодаря
plamen6703 - майстор
Употребяван кафеавтомат те съветвам да не купуваш!
Каквото и да избереш, каквото и да ти казват, купуваш котка в чувал!
Като цяло това са сдухани от употреба машини, които селски хитреци вкарват от чужбина да ги продават на балъци в България! Всичко е мед и масло докато те окъпе да ти вземе парите и гаранцията на машината е до вратата! :partyman:
Antonii - майстор
Лично знам човек продаващ такива автомати от Швейцария и гаранцията не е само до вратата.
Инче има и некоректни продавачи, а колко е ползвана машината може да се види много лесно.
Всички автомати имат памет колко и какви кафета са направили.
За конкретната машина нищо немога да кажа.
Личното ми мнение, че има смисъл да се взима такъв автомат втора употреба само ако е от висок клас.
Аз използвам Саеко Инканто Делукс, която беше на около 3000 кафета общо и вече 5години няма забележки. Единствено я обслужвам както си трябва по инструкция периодично.
Не е купувана от споменатия човек, той ме ориентира каква машина да търся.
Купена е от Германия през популярен сайт, и цената и беше по-ниска от подобни машини продавани в тогавашния Продавалник.
marian1 - майстор
Направил съм си сметка - ще взема 2 ръка. Благодаря ти, за съвета, и да, знам че има много подводни камъни... търгувам от години чрез нета - за щастие не съм гърмял силно....

- ако не ти е проблем, метни едни координати на този човек
Благодаря!
VLADO66 - майстор
Въпросното Саеко е популярна и здрава машина.На запад ги ползват в офиси, докато тук ги дънят по кафетата.Има доста части за тях и имам преки наблюдения.Откакто Филипс ги купиха, качеството им спадна доста.
jekasus - майстор
Аз от кафемашини не разбирам :-D
Но да не отварям тема - някой знае размерите на шнекове за кафемашини/диаметър и дължина/.
Този най- добре ми пасва за новата ми машина, която искам да направя за улеснение в определена строителна работа -
http://www.coffeeland-bg.com/bg-bg/cate ... 770055369/
plamen6703 - майстор
вт авг 07, 2018 9:13 pmjekasus написа:
http://www.coffeeland-bg.com/bg-bg/cate ... 770055369/
На този размерите са приблизително 340/90 мм. :partyman:
jekasus - майстор
90мм диаметър ми идва множко.
Нещо до 30мм има ли от тия шнекове?

Тема "Кафемашина саеко роял...избор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: