Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
vlax - майстор
Изображение
Прикачен файл:
IMG_20180813_121812.jpg
Имам тримера от снимката вече една година и съм доволен,за толкова пари толкова,върши работа.По време на работа от време на време,когато тревата е доста голяма ,влиза и се навива трева на остта.Доста трудно я изваждам,въртя в обратна посока да развия тревата,абе гадна и трудна работа.Тогава ми хрумна мисълта да присадя един ключ за реверс на посоката.Тримера си остана без реверс една година поради мързел,до момента в който се сцепи пластмасовия предпазител и отидох на битака да си купя предпазител.Циганите продават всякаква повредена техника на Райдер,те си знаят от къде са ги взели.Та циганина ми предложи неработещ същия тример за 5 лв.Отворих го като се прибрах и се оказа скъсан кабел към еднатата четка,вследствие на окисление/позеленяване/,кабела е меден,многожичен,ама знаете че медта е много малко,китайците наблягат повече на пластмасата,да е дебел,а пък вътре колко мед има....
Та викам тъй и тъй съм го отворил,сега е момента да му прасна един ключ за реверс на посоката.
Прикачен файл:
IMG_20180813_121614.jpg
Прикачен файл:
IMG_20180813_125423.jpg
Мисля,че добре се получи,но не съм го пробвал в боя с тревата,скоро косих и още е малка.
Снимах и кордата която ползвам 1,6 мм,защото е по-дебела от оригиналната,главата позволява ,но мисля,че това е максимума. :partyman:

Тема "тример RAIDER RD-GT11, 350W, 250mm" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: