Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
alex63 - специалист
В двора имаме малко езеро, но предстои да ни щъка из двора внуче. За това се интересувам от това къде може да се намери такава ограда. Не искам да е постоянна понеже то няма да живее тук, а ще ни посещава. Имам снимки на близки, в Америка имат басейн и внуче, което независимо, че е обучено да не влиза и да изплува ако падне имат такава ограда за гости. Тя представлява модули с шипове забити в земята и когато им трябва ограда просто я поставят в тези шипове-тръби и се заключват една в друга които(шипове) в нормални условияусловия (когато я няма оградата) не се вижда нищо. Та питането ми е мога ли да поръчам такова нещо от тук в бг?
Andri01 - майстор
Скица,чертеж,снимка ?? :?
alex63 - специалист
съб дек 29, 2018 4:19 pmAndri01 написа:
Скица,чертеж,снимка ?? :?
На езерото ли? Или на това което съм виждала?
Andri01 - майстор
Езерото. То вече е почти средата на лятото,не я ли направихте тази ограда? Летви-от големите бакалии,сковани шахматно/ най здраво е/.Платна по 2х1м или според размерите. В земята забити тръби-до нивото на пръста и в тях се поставя оградата. Зимата ,като я махната,тръбите се затапват с някакви тапички-да не влиза пръст.
preslav - майстор
съб дек 29, 2018 3:55 pmalex63 написа:
внуче, което независимо, че е обучено да не влиза и да изплува ако падне имат такава ограда за гости.
Те внуче или куче имат???

Тема "Предпазна ограда за малки деца около езеро" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: