• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
пет окт 30, 2020 3:08 pmChefo77 написа:
Нямам впечатления.
dragozow е човекът с информацията за Лавор.
Писах в агро маркет дали имат Lavor Quattordici SE.
Здравейте!
Дилема:
Спрял съм се на два модела прахосмукачка за сухо и мокро почистване - Stihl SE 62 E или Lavor Windy 120 IF? :?
vancho20 - специалист
Здравейте, напазарувах една Керхер WD 3 P S , та в комплекта е с подова дюза като за работилница,за сухо и мокро.
Има ли смисъл да си взема домакинския комплект , който с дюза за сухо и дюза за мека мебел за да се ползва в къщи?
brum - майстор
Моя WD7 го ползвах като домашен дълго време. После го смених с нещо по-тихо и го свалих в работилницата. Ако не те притеснява обема и шума върши чудесна работа за домашна прахосмукачка. Обаче и за работна, и за домашна не мисля, че е удачно решение. Като работна събира прах по маркуча и корпуса, и после трябва да го чистиш преди да го вкараш в къщата.
vancho20 - специалист
Идеята ми е че след като направя ремонта в апартамента да я сваля в работилницата. Но сега докато е нова и още не съм започнал с ремонт , дали да си взимам домашните дюзи или да си карам с тези от комплекта. Шума и обема не ме притеснява.
brum - майстор
Пробвай със заводските четки. Ако нещо не ти хареса тогава търси други.

Моята дойде с леко груба четка, но с нея чистих както и у дома, така и пода на гаража, така и новите настилки след подовото в един момент. Купих 2 допълнителни четки (въртяща се, турбо четка се води и някаква с мек косъм за прах), но и двете останаха почти неизползвани, защото заводските неща се оказаха по-удачни. Това поне при WD7-то, която е при мен от сигурно над 10 години...
vancho20 - специалист
Благодаря, да заводската е малко груба. На килим особено на пред трудно се движи , тази гума и твърдия косъм отпред.
Ще карам така за сега.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Прахосмукачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: