• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
nikolov333 - майстор
Ми там си има подобни продукти и да..има и 1900W но трябва да питаш в Зора за складови наличности https://www.philips.bg/c-m-ho/vacuum-cl ... -grid-icon

Иначе ей тая със сигурност ще кърти и плочки.. :-D : https://www.pazaruvaj.com/prahosmukachk ... 360772185/
Kondor1 - специалист
Това с прането що за екстра е, как работи и как съхне? Замества ли пране на килим навън с препарат и маркуч?
agj - майстор
ср мар 27, 2019 12:31 pmKondor1 написа:
Тия 1800W едва ли ги има вече. Въпросът е за нова прахосмукачка, а не кой какво има от едно време.
И двете прахосмукачки на Керхер ,от предния ми пост са в продажба,Наскоро дори гледах че WD 3 беше на промоция в Кауфланд.Прахосмукачката е 1000W ,но смукателната мощност отговаря на 1400W.VC 3 е 700W не знам на каква смукателра мощност отговаря но смуче по силно от големия си събрат.
Kondor1 - специалист
чет мар 28, 2019 12:45 pmagj написа:
Прахосмукачката е 1000W ,но смукателната мощност отговаря на 1400W
Еее, то и моята е 700W, а смукателната мощност "отговаря" на 2300W - да съм спокоен значи, че съм с най-мощната.
radius - майстор
ср мар 27, 2019 12:07 amagj написа:
И аз имам наблюдение върху два модела на тия жълтите
Керхер - WD3 Изображениеи VC 3Изображение.Оказва се че по малката ,като размер ,тегло и мощност смуче по здраво от по голямата и по мощна!
Това и аз съм го установил с WD3 и едно домашно LG.
А какво ще кажеш за VC3, че съм и хвърлил око за домашна?
Chefo77 - майстор
WD е с различна концепция от VC3, тя смуче и духа, предназначена е по-скоро за гаража, за домашната работилница... Има си отделен кръг за охлаждане, няма връзка между засмукания мръсен и охлаждащия въздух. Няколко пъти съм казвал, че първата ми прахосмукачка за работа беше точно WD3. След 3 години употреба я продадох на колега, който я тормози вече ... 5 години. Много кораво животно, затова си купих същата за втора работна (освен GAS 25-ицата) пак такава. Ползвам я по-често от основната :)
agj - майстор
чет мар 28, 2019 1:47 pmradius написа:

Това и аз съм го установил с WD3 и едно домашно LG.
А какво ще кажеш за VC3, че съм и хвърлил око за домашна?
VC3 си е точно домашна прохсмукачка.Без торба и с метална телскопична тръба.Като засмуче килима, го вдига и не пуска ,докато не отвориш клапата на тръбата ,която служи за регулатор на смукателната мощност.Така че прахосмукачка е идеална за дома,малка е но учудващо мощна и не много скъпа ,в сравнение с подобни модели от други реномирани марки.
radius - майстор
Понеже и цвета ме кефи ;) най-вероятно ще си взема. Лошото е, че е по новите правила само 700в. На запад реват, че много им горели моторите, ма за нашия пазар се надявам поне на лидълско-пернишко качество.
И като ги подредя ставам макс. гъзар - WD3, VC3, dyson cordless и xiaomi roborock S51. Само да има кой да чисти :lol:
Kondor1 - специалист
cordless прахосмукачка я брой за играчка. Безкрайно маломощни са. Ако разпилееш 2 лъжици захар става да обереш кристалите.
hidrazin - майстор
Тази VC3 си е 100% китаец. Там се прави.
За прахосмукачките е важна всмукателната мощност и тя може въобще да не отговаря на електрическата.
За съжаление в много магазини и обяви тя не е спомената напълно умишлено.
Пишат глупости от типа че 700W смучка отговаряла на такава дето била 2300W - заблуда на клиента.
Такива с всмукателна мощност под 350 вата не стават за никакъв чеп...
:partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Прахосмукачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: