Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
EDI - майстор
И АКФИКС имат същия продукт, намира се за 13-15 лева флакона.
radius - майстор
Тоя Полинор с ламбда 0.033(поне според варненските пинокиОВЦИ). И сега става интересно как са дали различните изолации които се равняват на 50мм полишит:
POLYNOR 50мм
XPS панел ≈ 80мм
EPS панел ≈ 120мм
Минерална вата ≈ 170мм
Смях голям, може да е удобна за полагане, ама тия искат да си изгонят мислещите клиенти с горните тъпотии!
шоп - майстор
пет ное 05, 2021 8:55 pmradius написа:
става интересно как са дали различните изолации които се равняват на 50мм
При обекти с кривини, като покриви с ребра непрекъсваемата изолация може да има още по-големи предимства пред листовата заради термомостове от кухини и неплътности.
radius - майстор
Добре, материала си има специфични предимства, но не ги ли досрамя с горното сравнение-лъжа.
ЮлианВ - напреднал
Привет! Ползвах акфикс термкоут на ламарина и осб. Върши работа, но трябва да имаш ръка за да е равномерно. Аз нямам опит и при мен не стана много равномерно, но се свиква. Определено е лесна за употреба. Спрямо истинската изолация с пур нямам мнение, защото не съм виждал положена пур изолация. Водят акфикс затворена структура. Като покривност май малко са преувеличили на флакона. Като цена аз намирам между 18-20лв. Моля, споделете къде има за 13-14. Аз съм доволен от продукта, но над 15лв мисля, че е множко, а и турската лира е срината, но пък няма алтернатива за малки квадратури и хоби задачи.

Тема "Изолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: