Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Kondor1 - специалист
Не видях раздел Осветление както има Отопление и пиша тук. Кажете марка свестни LED крушки (E27) с жълта светлина? Бях се зарадвал на крушките от IKEA, но вече 2 изгоряха, а една пука от затопляне като поработи малко и ще ме откажат да ги ползвам. Хубавото им е, че имат модели податливи на димиране, което помага да не светят при наличие на лампичка в ключа за светване.
plamen6703 - майстор
Разгледай този сайт и виж какво предлага http://www.led-lenti.com/ Търговеца е с добра репутация и продава качествена стока с гаранция и лесен начин за рекламации! :partyman:
hidrazin - майстор
пет сеп 27, 2019 3:35 pmKondor1 написа:
Не видях раздел Осветление както има Отопление и пиша тук. Кажете марка свестни LED крушки ...
Въобще не гледай препоръчания сайт и няма за какво.
Онези препродават ламБи от ламБи.сом - вносител на най-евтините китайски т@шаци.
Ама иначе няма проблем. Ти така или иначе си свикнал с евтиното китайско - Икеа.
:partyman:
Kondor1 - специалист
пет сеп 27, 2019 11:09 pmhidrazin написа:
Ти така или иначе си свикнал с евтиното китайско - Икеа.
Кое е скъпото германско - osram? 12лв+ за крушка не е от най-евтините.
hidrazin - майстор
пет сеп 27, 2019 11:36 pmKondor1 написа:
Кое е скъпото германско - osram? 12лв+ за крушка не е от най-евтините.
Ми не си казал че търсиш евтини ламБи - има ги във всеки магазин за 1 лев.
И също толкова добри като китайските боклуци от IKEA.
Получаваш толкова, колкото си платил.
Няма как за 2 кинта да купиш ламБа която не само да свети ами и да е качествена.
Пък качеството е съвсем друга бира...
:partyman:
VLADO66 - майстор
На мен Филипс за 8 пари ми изгоря на втория месец, така че и това не е мерило. Купих средно скъпи крушки от Бриколаж, май полски бяха и засега нямам проблеми с тях.А иначе няма да дам 12-15 лв. за крушка, защото вече се губи смисъла от икономията.
lyubohar - майстор
С електрическите автомобили ще се случи същото,като със скъпите крушки.
Ще ни принудят да купуваме електрически коли,а ефекта ще е нулев.
kr1100 - майстор
от 2014г карам с едни от Метро / измислена марка Edi Light. Имам и 4 Вт и 10 Вт. Засега нямам повредена. Доста по- тежки са от подобни .
Kondor1 - специалист
съб сеп 28, 2019 12:18 amhidrazin написа:
Ми не си казал че търсиш евтини ламБи - има ги във всеки магазин за 1 лев.
И също толкова добри като китайските боклуци от IKEA.
Получаваш толкова, колкото си платил.
Няма как за 2 кинта да купиш ламБа която не само да свети ами и да е качествена.
Пък качеството е съвсем друга бира...
:partyman:
Казах, че струва 12лв, а не 2. Ако смяташ, че LED крушка под 30лв е менте е друг въпрос. Така ли е или границата е 50лв?
hidrazin - майстор
От писаниците ти нищо не се разбира. ЛамБа Osram е под 4 кинта -ЦЪК.
Имам такива май от 3 години и нито една не е дала фира.
Ама ти по принципа "една руса жена каза" си решил че трябва да е димируема заради лампичката в ключът.
А решението на проблема не е да дадеш още 8 кинта за нещо дето няма да използваш!!!
:partyman:

Тема "LED крушка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: