• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
b313156 - напреднал
Прикачен файл:
080220141923.jpg
Имам квантов анализатор (биоскенер) с английски интерфейс. Бих желал да му инсталирам български. Казаха ми, че имало такъв безплатен в интернет пространството и след като търсих доста безуспешно, реших да попитам и тук. Казаха ми, че го имало в руските сайтове. Търсих с какви ли не думи, но така и не успех. Молбата ми е ако някой може да помогне да се снабдя с него.
velsi - Почетен майстор
Ако някой има да каже нещо по темата...
hidrazin - майстор
Разбира се че има.
https://www.youtube.com/watch?v=Ppm_d146zMo
Преводач за Квантов анализатор
Също така би било добре да му се обясни на човека че само ще дава едни пари за нищо.
Пък виж че му "открил" някоя болест. Като нищо ще се разболее. :evil:
:partyman:
Lisko - майстор
Квантов анализатор ?!?!?! :wallbash: :wallbash: :wallbash:
magi208 - специалист
Lisko написа:
Квантов анализатор ?!?!?! :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Няма нищо квантово и нищо анализаторско :) Шашма за пари :)
b313156 - напреднал
Този преводач, към който ме насочихте е платен. Той е собственост на частна фирма.
Имах предвид програма да се инсталира на компа ми с възможност да превежда на Бг.
Един г-н. ми предложи, но за сумата от 70 лв. Свалил софтуера от руски сайт. Не ми даде повече инфо, а на мен не ми се дават пари за този софтуер.
На мен не ми е много ясно какво се прави, но някак си се вграждал софтуера.
Относно критиките към този вид апарати не им вярвайте много.
Той е руско изобретение. Всички изследвания, които прави със оригиналния руски софтуер са точни според модела си разбира се. Имам лични наблюдения и мнение на лекар, който работи с такъв апарат.
Той е правил сравнение на няколко пъти на изследванията на апарата с тези от лабораторията и е учуден от точността на апарата.
Винаги за всяко нещо се сформират две групи - едната за, а другата против. ... но това е нормално и затова всеки сам трябва да се убеди.
Дано някой от вас открие този софтуер.
MamaMy - майстор
Абе няма проблем. Имам преводача и мога да ти го инсталирам. Безплатно, ноооо имам едно искане. Дай да те опъна един път. :-D
Пък в дядо Коледа може да си вярва всеки. Независимо колко е голям :lol:
hidrazin - майстор
b313156 написа:
Този преводач, към който ме насочихте е платен. Той е собственост на частна фирма.
..... а на мен не ми се дават пари за този софтуер.
Относно критиките към този вид апарати не им вярвайте много.Той е руско изобретение.
.... Имам лични наблюдения и мнение на лекар, който работи с такъв апарат.
Той е ...... учуден от точността на апарата.
Е ти пък сега. Всеки софтуер е нечий. Дали той е решил да го предостави безплатно е друга бира. Попита - насочих те към което намерих.
Първо - не е руско изобретение. Произвежда се в Китай. Ето например:
http://www.aliexpress.com/item/2014-New ... 63132.html
Второ - спокойно можеш да кажеш на тоя лекар че е мошеник. Тоя "квантов анализатор" върши толкова работа, колкото устройствата за
пестене на енергия, за икономия на гориво, наколенките на доктор Ливайн .... С една дума - НИЩО !!!
Както казах и по-горе - направен е с цел да открадне пари от лековерни хора.
И за да не кажеш е лъжа, сега пък аз ще ти кажа как работи. Неговия сензор представлява две парчета метална тръба изолирани помежду си с бяла пластмаса. Към двете парчета тръба има запоени две жици.
Като го хванеш в ръка ти мери съпротивлението на дланта. На картинката е показано и кой кабел къде е свързан.
Няма нищо магнитно, нищо квантово, нищо резонансно. За по-добър ефект в тази сонда има един мигащ червен светодиод.
В по-новите модели май слагат син за по-голям ефект. :lol:

Изображение

Сега какво се получава? Като хванеш сензора с ръка той ти измерва съпротивлението на ръката и според него ти пуска предварително записана програма с някоя болест и ти осигурява всичките тези цветни мигания, графики и картинки....
Единствената им цел е да те шашнат.
Ето как работи дори и без сонда. Бучваш му в буксата един светодиод от 5 стотинки и един резистор от 2 стотинки. Според резистора ще ти предложи и дадена болест. В случая изкара че резистора е болен от диабет. :prayer:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7ZneV8aKP2U[/youtube]

Съжалявам че трябваше да те разочаровам, но мраза когато разни измамници крадат парите на хората като ги мамят.
Моя съвет е - не ходи повече при този лекар. Намери си истински лекар. Все още ги има у нас.
:partyman:
lecki - специалист
И аз мисля че предложеният алтернативен лечебен метод от Мама-Му
ще даде много по-добри резултати. :-D
пон яну 12, 2015 12:15 amhidrazin написа:
Разбира се че има.
https://www.youtube.com/watch?v=Ppm_d146zMo
Преводач за Квантов анализатор
Също така би било добре да му се обясни на човека че само ще дава едни пари за нищо.
Пък виж че му "открил" някоя болест. Като нищо ще се разболее. :evil:
:partyman:
Здравей
Имаш ли координати на този който може да сложи бг меню на такова устройство?
  • 1
  • 2

Тема "Софтуер за квантов анализатор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: