Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Chefo77 - майстор
Хидра, пусни си АлфаТВ и покани адаша на рИкия. Да олабиш малко напрежението :lol:
Нивгаш не можеш ме накара да взема набедена стока. На черното бяло да кажа - също. Нагледал съм се на големи табели с малки възможности. СетИ се, че при мен нещата са много по-натоварени откъм употреба - щом са ОК, значи това е бил правилния избор за мен. Мислиш, че вместо 500 не мога да дам 1000 или 2000 за пералня ли? Ще върши ли 2 или 4 пъти повече работа? Ще изкара ли 2 или 4 пъти повече? Защото откъм удобство няма никаква разлика.
hidrazin - майстор
съб май 09, 2020 7:44 pmChefo77 написа:
Хидра, ...
Разбрах бре, в понеделник сменям всичко! ... коги тати ми купи колело... :-D
:partyman:
Chefo77 - майстор
Никой не те кара да сменяш нищо. Всеки има право на избор, дори и да е лош за останалите.
Седи седи, току на магарето "Чуш" вика ...
jekasus - майстор
hidrazin написа:
И колата ще сменя
А съм сигурен , че караш служебна, дори и за домашно... :-D Демек, най хубава :-D И турско Рено, да ти вземат, пак ще си го караш :-D
hidrazin - майстор
съб май 09, 2020 8:18 pmjekasus написа:
А съм сигурен , че караш служебна, дори и за домашно... :-D Демек, най хубава :-D И турско Рено, да ти вземат, пак ще си го караш
Служебното е пикап. Вече остря - на над година е, че и година и половина. Личанта кола си е лична.
Рено - няма начин нещо такова да се появи на работа... Ссссори.
:partyman:
jekasus - майстор
hidrazin написа:
кола си е лична.
И рядко си излиза на пътя.
Ти ни си девета дупка на кавала в фирмата си, като имаш най-добра кола/служебна/, домашната си стои в гаража.
Тъй де, по темата - всичко е боклук, гледам само гаранция и сервиза, сега да си купиш хладилник или пералня, и да издържи от 10 години нагоре - няма начин.
zz_stefanov - майстор
съб май 09, 2020 7:12 pmhidrazin написа:
съб май 09, 2020 7:24 amChefo77 написа:
Пералня, сушилня и фурна за вграждане са ми турски.
съб май 09, 2020 4:49 pmzz_stefanov написа:
... и моята миална.
Изображение

Още в понеделник си изхвърлям уредите от в къщи и отивам да си купя турски...
И колата ще сменя с Рено. Турска сглобка.

:partyman:
Хидра, можеш да тръгнеш да търсиш на старо Корола и Фиат Добло, Форд Транзит... нетурска сглобка :)
Успех.
bagera1 - специалист
Рената.... Талисман, Колеос, меган рс..... Никак, ама никак не лоши, ама трябва да се пробва преди да се говори. Относно хладилниците, предпочитам обективни мнения :?
hidrazin - майстор
съб май 09, 2020 8:44 pmjekasus написа:
Ти ни си девета дупка ...
Общо взето и идея си нямаш. Дори в момента обмислям развод ... може и по италиански. :-D
Ама както и да е. Мечтай си...
съб май 09, 2020 8:48 pmzz_stefanov написа:
...можеш да тръгнеш да търсиш на старо Корола и Фиат Добло, Форд Транзит... нетурска сглобка ...
Само не разбрах за къв чеп ще ги търся? Не се занимавам с вторични суровини.
Все пак съм отворен за сделка - по 250-300 кинта на бройка ако са с нови гуми и нов акумулатор.
За гумите освен фактура/касова ще трябва и оглед. За акумулатора - само фактура/касова и валидна гаранционна карта. :-D
:partyman:
zz_stefanov - майстор
нед май 10, 2020 12:15 amhidrazin написа:
съб май 09, 2020 8:44 pmjekasus написа:
Ти ни си девета дупка ...
Общо взето и идея си нямаш. Дори в момента обмислям развод ... може и по италиански. :-D
Ама както и да е. Мечтай си...
съб май 09, 2020 8:48 pmzz_stefanov написа:
...можеш да тръгнеш да търсиш на старо Корола и Фиат Добло, Форд Транзит... нетурска сглобка ...
Само не разбрах за къв чеп ще ги търся? Не се занимавам с вторични суровини.
Все пак съм отворен за сделка - по 250-300 кинта на бройка ако са с нови гуми и нов акумулатор.
За гумите освен фактура/касова ще трябва и оглед. За акумулатора - само фактура/касова и валидна гаранционна карта. :-D
:partyman:
Добре, потърси си тогава нови при същите условия. :)

Тема "Мнения за хладилници BEKO" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: