Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Здравейте , търся ключ за табло на ЕВН , поради това че са им много сложни процедурите по смяна на предпазител с друг с по голяма мощност се принуждавам да потърся ключ за табло
ESPACE - майстор
Хаха, сложни били процедурите. :lol:
Иначе те подкрепям. И аз бих сменил карантията на някой техен 32А предпазител с 63А.
joro_kem - специалист
вт дек 14, 2021 12:08 amGeorgi747 написа:
Здравейте , търся ключ за табло на ЕВН , поради това че са им много сложни процедурите по смяна на предпазител с друг с по голяма мощност се принуждавам да потърся ключ за табло
ключ ще намериш във всеки по-читав магазин за електроматериали (мисля, че е codkey). вътре в таблото обаче (поне при мен) няма достъп до предпазителя - защитен е с пломбирана плексигласова преграда и можеш само да го включваш и изключваш.
zz_stefanov - майстор
И какъв проблем ще си разрешиш като го смениш с 63А.
Цялата мощност на АЕЦ'а ще нахлуе в дома ти? :wink:
big_dragon - специалист
Да не забравиш да вазстановиш и пломбата... :lol: :lol: :lol:
ESPACE - майстор
вт дек 14, 2021 7:13 amzz_stefanov написа:
И какъв проблем ще си разрешиш като го смениш с 63А.
Цялата мощност на АЕЦ'а ще нахлуе в дома ти? :wink:

Това към мен ли? Имам и аз един такъв проблем. В един апартамент на морето с две бани, три климатика, фурна, котлони и прочие строителя е платил за 6kW партида, същата като за по малки апартаменти. И се случва да пада бушоня. Нямам нужда от "цялата мощност на АЕЦ"-а, само от още няколко киловата. Захранващия кабел е 10 квадрата, ама файда йок. Апартамента се води на тъщата и не искам да я разкарвам на 350км. само за да подаде молба за увеличаване на партидата. В моя случай плексигласа е по широко изрязан и мога да го сменя, обаче засега мързела надделява. И трябва първо да си приготвя 'модифициран" предпазител от същата марка. :lol:
torbalan - Дървен философ
вт дек 14, 2021 12:08 pmESPACE написа:
... Апартамента се води на тъщата и не искам да я разкарвам на 350км. само за да подаде молба за увеличаване на партидата...
Опитай с пълномощно.

Тема "Търся ключ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: