• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Neno Er - специалист
съб апр 15, 2023 9:41 pmLazarGanev написа:
Путин пък събира платките, да ги вгражда в танкове и БТРи
Той Путин и на самолети ги е слагал.
Аз съм летял на такъв.
MamaMy - майстор
Това сигурно са чиповете от ваксината за ковида :lol: . Той Путин в руските самолети може да ги ползва само за баласт. В руската ваксина за ковид нямало чипове. Те са още на радиолампи. :-D
hidrazin - майстор
съб апр 15, 2023 11:02 pmMamaMy написа:
Чак пък такава криза да е, ще рече човек, че в кола слагат по 200 чипа.
Кризата за чипове е много голяма. Доста заводи спряха производство за различни периоди от време.
Относно броя на чиповете - за 200 не съм сигурен ама ей сега по моята преброих 50-тина само в четири модула от общо 15-20 модула дето си говорят по CAN.
Това без централната конзола, радиото и дисплея и по-малките модули.
Така че ако се напъна като нищо ще ги докарам до 100-тина... :-D
:partyman:
MamaMy - майстор
И така да е. Не съм карал (разглобявал) кола с кан шина, но се съмнявам в пералните да има такава. Доста е преувеличено това с купуването на пералните.
Бях повярвал на историята с флашките и ССД дисковете, че вадели памети от стари мобилни телефони, но с тази се престараха.
petromaniq66 - специалист
Цигания е според мен със стари к...ви да правиш нов бардак. Рециклирането е друга бира. Вижте как е ценообразуването до 10 бр. и над 100...кой ще плаща най-малко тока да вади дърти чипове от платки лазили ги хлебарки и голи охлюви, а завода производител се чуди как да се отърве от морално остарялото производство, че новите проекти чакат и парите са вече изядени...
Lisko - майстор
съб апр 15, 2023 6:23 pmtorbalan написа:
Добре измит люка става за гоооляма купа за салата. :)
С години сме яли в такава купа!
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Какво ценно има" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: