• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
lyubohar - майстор
За да се плати и обратната посока продавача трябва да го е заявил при изпращането.Ако не е записано изрично никой не може да Ви накара да платите.И служителят трябва да Ви информира преди да отворите пратката.
Lisko - майстор
Случка от вчера:
Бях поръчал ел косачка с 40 волтова батерия и самоход. Куриера носи косачката в един огромен кашон. В една 15 минутна почивка (работех от къщи) отивам да прегледам кашона. Отворих го, почвам да бъркам извътре и изведнъж изтръпвам - косачката няма самоход. Викам - жена, тия са идиоти. Свършихме работа, натоварихме кашона и айде в магазина. Косачката я поръчах онлайн, (доставката е безплатна) защото точно този модел не се предлага в магазина. Жена ми отначало беше на мнение че ако е купено онлайн, сигурно трябва да се прати обратно с куриер. Абе викам това не може да бъде, къде ще ти търся аз куриер па да му плащам, па после още перипетии. Отидахме в магазина и аз отначало гледах много лошо. Продавача гледаше спокойно (не като Иванов дето напъжда клиентите). Отначало даже беше съгласен с мен че е грешка. По някое време обаче и двамата взехме да загряваме, че не е грешка в доставката а е грешно изтълкувано от мен кое какво значи. Аз вече не гледах толкова лошо, продавача си гледаше все така добродушно както отначало. Даже ми рече - споко ве, като не го щеш ше го приберем тука. И така. Върнаха ми парите и си тръгнахме. Аз от една страна доволен че се е решил проблема, отдруга засрамен за грешката. И не е от бързане. Колко и да бях мислил, пак щях да сбъркам. Е сега вече знам.
  • 1
  • 2

Тема ""Виж преди да платиш" ама преди това плати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: