Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Захранвам си я през банкирането от другата карта. Таксата зависи от съответния план.
Имам няколко безплатни превода месечно. После левче, без оглед сумата.
didoni_ - специалист
чет дек 14, 2023 9:56 amТрифон П.Трифонов написа:
Захранвам си я през банкирането от другата карта. Таксата зависи от съответния план.
Имам няколко безплатни превода месечно. После левче, без оглед сумата.
Току що я захраних през банкирането,80ст.
Но ми се иска другата карта да я закрия
Картата на изито си я заприходих само заради липсата на всякакви такси или възможността за това, в определени граници, разбирасе.
Chefo77 - майстор
Честно, не зная как се доверявате на организация, чиито член може да стане всеки мангал с офис ...
Бай Трифо, всичко, което правиш ти, го правя и аз с дебитната и кредитната карти. Към банкови институции плащам с дебитната (двата лизинга), всичко останало прекарвам през кредитната. Имам кешбек и ми е на изгодно. Да, не ми е на едно място всичко за плащане, но пък защитата на Мастеркард или Виза, както и обслужването в цял свят го имам.
чет дек 14, 2023 3:05 pmChefo77 написа:
Честно, не зная как се доверявате на организация, чиито член може да стане всеки мангал с офис ...
но пък защитата на Мастеркард или Виза, както и обслужването в цял свят го имам.
Не съм имал представа че не е надеждна.
Просто досадните такси и таксички ме подразниха в един момент.
Абсолютно прав си- сигурността струва повече от няколко десетки лева годишно.

Далеч съм от Бай. Един младеж оня ден ми вика- ако не те познавах, по телефона бих се подвел, все едно си говорим с колегата от другия поток, хихиии!
Chefo77 - майстор
Не казвам, че не е сигурна!!! Но все си мисля, че Мастер, Маестро и Виза за по-надеждни. Изипей имат офиси навсякъде, включително и в махалите, и на много места са свързани със заложни къщи, чейндж бюра ... Тези хора имат достъп до платформата и софтуера и колкото по-малко информация имат за мен, толкова по-добре за мен. Мое разсъждение, не обременявам никого с него. :)
А "бай" беше от това, че си по-голям и от уважение. Имали сме търкания, но това не означава, че не те уважавам!!!
iliya_i - майстор
Парите в банка на физически лица са гарантирани от държавата до определен размер (мисля 250 000.00 лева).
А Изипей не е банка...все пак.
Та срещу лев-два такси месечно в банката имаш гаранция.
vlax - майстор
чет дек 14, 2023 8:57 pmiliya_i написа:
Парите в банка на физически лица са гарантирани от държавата до определен размер (мисля 250 000.00 лева).
А Изипей не е банка...все пак.
Та срещу лев-два такси месечно в банката имаш гаранция.
Защо изкривявате въпроса,кой ви кара да си вкарвате всичките пари в Изипей.Вкарваш колкото е необходимо.
:partyman:
Хубаво е, че се споменава, въпреки, че не е по темата. Така мисля.
Ползвам я само за разплащане и я имам поради нулевите такси, но не крия намеренията си да е основна, всъщност единствена карта. Такива бяха.
Дебитна ми е Маестро, имам и виртуална Виза- за Амазон, сАлито...
Някои сметки си ги плащам с дебитната- тока е на периодичен дебит, регистрирал съм я в съответният телеком, местни данъци и такси също, но не всичко може с нея.
През изито са вода, газ и телевизора с инернета.
vlax - майстор
чет дек 14, 2023 9:24 pmТрифон П.Трифонов написа:
... регистрирал съм я в съответният телеком...
Кой?

Тема "Карта на Изипей" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: