• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
kr1100 - майстор
има ли още ползващи abv.bg помията ???
Зарязах я преди 13-14 години, а с нея и рено форума.
hidrazin - майстор
пон яну 15, 2024 9:34 pmkr1100 написа:
има ли още ползващи abv.bg помията ???
Както вече стана ясно - и аз.
Като една от всичките си пощи.
Имам регистрация там някъде от 2002-ра година. Те за това.
Айде, това иди-доди за физическо лице. Лошото е че работя с поне няколко фирми (повече от 3 фирми) които използват абв-то за фирмена поща. :shock:
ВНИМАНИЕ
От известно време НЕТ.инфо (АБВ.бг) имат промени и нови условия.
Ако дълго време не сте си влизали в пощата )не съм сигурен дали не беше 6 месеца) ще ви бъдат изтрити всичките мейли в пощата.
Самия акаунт (потребителско име) ще съществува (май) две години. Но ако влезете по-късно от срока. пощата ви ще бъде ... празна.
За сроковете дето съм споменал - МОЛЯ информирайте се от abv.bg На мен не ми се рови.
Споделям, за да не се опари някой. Както много други потребители.
(То не че другите пощи са много читави. При "читавите" си плащате с четене на всичката ви информация от ... който "трябва".) :-D
В наши дни, сигурност и неприкосновеност в НЕТА-а - НАЙН. На робите им е необходим контрол и те осъзнават че им необходим.
Без вила на врата не се живее!
:partyman:
Virtex - майстор
Да не говорим, че АБВ-то доста често ги "хакват" и има много email с изтекли пароли.

И си влизат ботове, гледат си какво има из пощата и крадат ако има нещо полезно. Не знам за други мейл доставчици как е, но специално за абв съм срещал акаунти да се намират.
hidrazin - майстор
Точно! Ползвам я като поща но не за сериозна работа.
:partyman:
Lisko - майстор
Общо взето по емайл не бива да се пращат никакви документи съдържащи "ценна" информация. Освен ако се прилага криптиране. И най-добре да знаеш какво и как. Примерно 7zip атачмънт с парола.
Относно кой и какво ви чете. Провайдера може да се кълне че никой няма достъп, но ако му дойдат със съдебна заповед кво прай? Това се отнася и за vpn провайдерите.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт яну 16, 2024 3:58 pmhidrazin написа:
Точно! Ползвам я като поща но не за сериозна работа.
:partyman:
+1
FrankLeeMorris - специалист
вт яну 16, 2024 3:55 pmVirtex написа:
Да не говорим, че АБВ-то доста често ги "хакват" и има много email с изтекли пароли.

И си влизат ботове, гледат си какво има из пощата и крадат ако има нещо полезно. Не знам за други мейл доставчици как е, но специално за абв съм срещал акаунти да се намират.
Аз лично си изпатих от АБВ и "хакването". Мама им мръсна, опитах се да си възстановя имейла... гредЪ. Оттогава съм минал само на gmail...
iliya_i - майстор
нед фев 11, 2024 7:24 pmFrankLeeMorris написа:
Оттогава съм минал само на gmail...

Ей това пък е най-рестриктивната (разбирай тъпата) поща която съществува.
2/3 от домеитйнепощите са перманенто баннати от тях.
И няма начин мейл изпратен от gmail да се достави до друг пощенски домейн, преди петък по обяд.
Там рестрикциите се ползват като средство за налагане на монопол.
  • 1
  • 2

Тема "АБВ поща-платена ли е вече?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: