• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Osiris - специалист
:? Как може да се бори човек с такива индивиди :shock:
от както ми е съсед ми се наложи да се боря с хлебарки и гризачи с хлебарките се справям успешно но мишки май има навсякъде тая нощ ми танцуваха по съвсем новата дървена ламперия в току що ремонтирано помещение ако някой има опит с електрони капани с отрови и други такива средства за борба моля да сподели :? :prayer:
изгони ги един приятел си беше сложил брамчалка от ония като за комарите но за гризачи и да ти кажа не му бяха пипнали кащата и то на село аз не вярвах но като отидохме имаше зарнени колтури в чували но мишки не :axe: :barb: или си вземи котка :lol:
Osiris - специалист
От коя фирма го е купил :? иначе котки имам две но тук не мога да ги пусна щото жена ми е бременна и за тва съм толкова притеснен :cry:
ми не знам мисля на метро сам ги гледал пак ти в софия поне имаш избор :-D чеки ся ша видя http://www.marmaks.business.bg/ мисля че такожа си беше взел - http://marmaks.hit.bg/indexbg.html такмо ще ги изгониш обратно в саседа :lol:
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:05 am, променено общо 1 път.
Osiris - специалист
Emerald

Аз ше ги викна ама жената е почти в деветия месец и се притеснавам от отровите :? пък и с ултразвука ще избегна нещо да ми засмърди под ламперията не знам до колко щото импрегнанта който съм ползвал е силно отровен а те гризаха и от дървото може ида съм чул някоя предсмъртна агония :?
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:05 am, променено общо 1 път.
emil_v r - майстор
Здр . Озирис, имах такъв проблем на село , и комшията там ми помогна . Даде ми за седмица четири капана които избиха всичко . нямам снимка обаче а му ги върнах . Представляват дървено трупче 5см/5 / 25см Осово има дупка Д=2,5см пробита 15см метална скоба е вързана с конец които пронизва отвора на две места кат решетка, сиренцето ,зад конеца. Мишката сама прегризва конеца ,така освобождава скобата която я убива .Абе (изв.за бето ) кат заем от ДСК :o Ако те интересува утре си отивам на село и шсе опитам да го снимам. Опитвал съм ток220В ултра звук , пцувни североозападен тип ,но тия капани просто варварски избиха всичко :-D
velsi - Почетен майстор
Тъкмо щях да попитам варианта механичен капан с примамка предвижда ли се и ето, че Емил ме изпревари. Ако капан те устройва мога да ти предложа една доста стара публикация от в. Направи си сам, която предполагам ще ти свърши работа.
emil_v r - майстор
Велси , тоя самовъстановяващият се -не и 220В не . първия съм гледал с очите как работи , и съм го правил - не. Кажи как се чертае тук , че не знам , и шти го нарисувам ,тоя дървения . Ма гениален е и съм го пробвал
  • 1
  • 2

Тема "Дайте идея как да се боря със съсед мизерник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: