• 1
  • 2
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
velsi - Почетен майстор
Този, който мисля да предложа също е самовъзстановяващ се. Чертаеш си на твоя компютър с PaintBrush примерно (Start/Programs/Acsessoeries/Paint) после сейваш направеното и качваш.
emil_v r - майстор
Бах , мама му. По добре да чертая с молива на хартия и да го щракна с уеб - камерката . даи да видим твоя че ми е интересно :o
velsi - Почетен майстор
Утре ще намеря вестника и ще ида да го сканирам, че не ми се рисува и обяснява сега по памет. Това с молива и камерката е идейно, ама аз нямам. (молив си имам)
emil_v r - майстор
Озирис , ние сме приказливи и те изместихме, не е ли по добре направо огън по мизерника :lцl: . Мушкаи му под вратата реклами на новите изгодни кредити ,без лихва първата година ,или ония с 6,5% . Банката ще го изфърли :o още на третия месец и ще го прати в мегагето Надежда ,или Люлин дет му е мястото :-D
Katya - помощник
При борбата с хлебарките помага дафиновия лист, като живо разстение!
Като цяло има форма на бенджамин, но с по-дълги листа. Отглежда се в саксия и не се полагат особени грижи. Не се усеща типичната миризма на изсушения дафинов лист, но хлебарките усещат миризмата и бягат далече. От моя личен опит зная, че две саксии с дафинов лист могат да опазят жилище от около 70 - 75 кв. м.
Иначе аз разстението съм го купувала от женския пазар, но мисля, че може да се намери и по други пазари. Не съм го виждала по специализираните магазини за цветя.
jack71 - напреднал
метни му една бутилка (отворена) АМБ през прозореца. 1во ще избие всички твари.2ро ще трябва да си изчисти основно апартамента.
сега сериозно: от личен опит при борба с мишки: отровно зърно. продават го в големите супермаркери и по аграрните аптеки. но като мрът мишките се крият там дето неможеш да се сетиш и мирише. 2ро капани за предпочитане онези дето ги умертвяват,че на мен специално ми е жел да ги мятам гадинките в крематориома(котела). и при 2та случая когато мишките усещат опасност започват да бягат от мястото. 3то и най сигурно - вземи си котка.
за хлебарките - продават едни купчета с някакво навито ролце хартийка вътре. разпиляваш тук таме от тия купчета и хлебарките изчезват. не мирише на нищо. продават го по аграрните или в ХЕИто.
абе пич що не се разходиш до ХЕИ и да питаш там какъв арсенал имат. като им обясниш разбира се че не искаш да мирише и че аха аха и ще си имате бебе...
joro_kem - специалист
колега, имах подобни проблеми на вилата и ги реших със специална отрова за гризачи, която купих от ХЕИ. специалното се изразява в това, че е много апетитна за тях и че доста ги загрява като хапнат, та ги принуждава да бягат навън на хладно. не се майтапя, истина е - отровата прилича на бонбонки в синьо-зелен цвят.
Emerald - модератор
Какво стана с Osiris между другото? :? Роди му се бебето и избяга та се не видя. :-D Даже не се и похвали. :roll:
Osiris - специалист
Ами родителски неволи хих гледаме се и се опитваме да си починем :))) иначе сме добре бебето е момче и се казва Христо
А с гризачите сам се справил още като съм слагал ламперията майката му е АНТИПИРОЛ импрегнант за дърво опитаха се да гризат и както се казва "Гризнаха Дървото " :lцl:
Тани - модератор
Честито! Да сте живи и здрави всичките!
  • 1
  • 2

Тема "Дайте идея как да се боря със съсед мизерник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: