Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
emil_v r - майстор
Методът е стар ,много стар,само със спец . чук и секач . Методът е дошъл от Италия . Никога не опитваи с твои плочки! Ще се счупят към глазурата ! Нема ток, нема прах и шум, има десетки тонове натиск на кв. милиметър за микросекунди ,управляван прецизно !

Прикачен файл

PICT0008.JPG
PICT0008.JPG (65.48 KиБ) Видяна 4528 пъти
Последна промяна от emil_v r на пет сеп 29, 2006 3:53 pm, променено общо 1 път.
ico_juve - напреднал
Емо, я кажи колко вземаш на кв.м за лепене на гранитогрес, теракот...ако разбира се извършват подобни услуги...
ico_juve - напреднал
Емо, я кажи колко вземаш на кв.м за лепене на гранитогрес, теракот...ако разбира се извършват подобни услуги...
emil_v r - майстор
Здр. вземаме 12-15 лв на м.м , кои колко даде :o . Като унифицирахме цената напоследък - под,стени , теракот,грес , на една цена . Цокъл отделно , ако е вкопан и по скъпо, да не те плаша сега . За работа има много ,и чакат три апартамента , една булка даже каза че ще чака и зимата ...Мога единствено да ти кажа нещо ако знам как да си го направиш . Гледам некви камъни се беше мераклисал ,и то неудачно ,малко и от тва разбирам. Нее ли те срам да сме от тоя велик :-D град и да се не познаваме. В неделя и аиде под Принцесата на бира.
ico_juve - напреднал
чак днес видях поканата за бира, мерси брато ама нали знаеш все няма време.....чак сега отговарям, щото бях с жената на море и такива ми ти работи

Тема "Нискотехнологично скосяване на плочки." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: