Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
iveliks - специалист
Поздравления за обзавеждането и да попитам пода в хола е бамбук но ламинат или паркетини и ако е паркетини как ти се струва дали няма лесно да се надере и искама да наблегна лесно при нормална експлоатация а не като някои започне ама токове на обувки и др.все пак това е жилище а не хан .Интересувам се че и моят ибор е бамбуков парке. Благодаря за инфото .
finty - напреднал
Добри идеи има тук!

Аз искам да питам откъде са ти вратите, търся същия цвят, изчистени.
thecore - напреднал
iveliks написа:
Поздравления за обзавеждането и да попитам пода в хола е бамбук но ламинат или паркетини и ако е паркетини как ти се струва дали няма лесно да се надере и искама да наблегна лесно при нормална експлоатация а не като някои започне ама токове на обувки и др.все пак това е жилище а не хан .Интересувам се че и моят ибор е бамбуков парке. Благодаря за инфото .
Относно бамбука - паркет е и действително се надира, но е видимо от непосредствена близост само, просто така отрзява светлината че ако не клекнеш да го разглеждаш подробно - не се вижда.. А усещането да се разхождаш бос (по чорапи, а не с чехли) по него е невероятно..
thecore - напреднал
finty написа:
Добри идеи има тук!

Аз искам да питам откъде са ти вратите, търся същия цвят, изчистени.
Вратите са от строителя, талашитени, но поради големите периоди за производство на нови - оставих тези.. в смисъл че мен не ми харесват но.. :?
rockwall - майстор
тоя дизайн направо ме утрепА

това ергенска квартира ли е
thecore - напреднал
rockwall написа:
тоя дизайн направо ме утрепА

това ергенска квартира ли е
veche ne e :lol:
thecore - напреднал
silllveto написа:
Честито, много е хубаво. кой ти прави дизайна? Има само едно нещо, което не ми се връзва - височината и цвета на холната маса.
Иначе, със здраве да си го ползваш :)
ето я..

Прикачен файл

masa.jpg
masa.jpg (110.09 KиБ) Видяна 5792 пъти

Прикачен файл

masa1.jpg
masa1.jpg (116.42 KиБ) Видяна 5792 пъти
thecore - напреднал
долу горе позавършен ..

Прикачен файл

tavan sled1.jpg
tavan sled1.jpg (90.67 KиБ) Видяна 5785 пъти

Прикачен файл

tavan predi.jpg
tavan predi.jpg (73.58 KиБ) Видяна 5786 пъти

Прикачен файл

tavan sled.jpg
tavan sled.jpg (52.88 KиБ) Видяна 5786 пъти
Galy - специалист
За хората които харесват този стил ще е супер, но за мен нещо не е оса. Виж тераската изглежда приятна за relax ;)
silllveto - Майсторица
Аз харесвам повечето стилове (и тва е голям проблем при обзавеждането :razz: )
Много е хубава масата :wink: :-D , обаче резни й краката малко, иначе как ще опънеш твоите :wink:

Тема "Ремонт- ново строителство" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: