• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
крум - специалист
Размерът е 1.02х1.92.
За цялата врата платихме 300 лв. Има някаква отстъпка в калкулираната цена, но не знам каква.
Човекът, от който я купихме, излезе много коректен - едната релса беше различна (по-тясна) и ни изпрати нова по куриер.
peshev-ko - специалист
Мербау се казва дървото.От Мадагаскар.200 лв.м2 с "истинското" масло.
Виждал съм подиум,който морските вълни мият от 4 години!Няма му абсолютно нищо!!!Използва се за изработка на подове дори и при яхти...
крум - специалист
Мербаото е от тиковите, които в по-голяма или по-малка степен издържат на вода.
Тази цена от 200 лв. на квадрат не знам какво точно включва, но когато ние проверявахме, мербаото беше около 85 лв.
Предполагам под "истинско" масло разбираш тиково или друго масло от рода на Осмо.
Тиковите на открито задължително се полагат с фуга (поне така ни обясниха на всички места, където питахме). Това е напълно неприемливо за банята. А на закрито, положени плътно и поляти обилно (теч от зимната градина на съседа отгоре) дори и намазани с масло, се раздуват и правят доста грозна гледка. Наскоро къртихме мазилката у един приятел, за да може малко да отпусне. След като видях как стои тика там, за пореден път се убедих, че избора ни е повече от правилен.

И не на последно място, не е задължително да е тиково, че да се монтира на открито. Един приятел си е направил целия покрив на хотела (Валео - Балчик) с българска широколистна дървесина (мисля ясен). Вече няколко години не е мръднало
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Банята - как да спечелим още малко място" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: