Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Krazy - помощник
Здравейте, поздравявам всички във форума и пускам малко снимки от ремонта, който направих на този стар тухлен апартамент с площ 56м2 (2-те стаи са преходни). Не съм публикувал банята и кухнята, тъй като още не съм ги завършил :) Ще се радвам ако давате мнения и препоръки :)

Прикачен файл

home_plan.jpg
План
home_plan.jpg (26.59 KиБ) Видяна 6359 пъти

Прикачен файл

pic82.jpg
Спалня
pic82.jpg (22.03 KиБ) Видяна 6359 пъти

Прикачен файл

pic86.jpg
Всекидневна
pic86.jpg (21.13 KиБ) Видяна 6359 пъти

Прикачен файл

pic87.jpg
Прозорци
pic87.jpg (24.34 KиБ) Видяна 6359 пъти

Прикачен файл

pic97.jpg
Коридор
pic97.jpg (11.45 KиБ) Видяна 6359 пъти
Последна промяна от Krazy на пон сеп 11, 2006 2:09 pm, променено общо 2 пъти.
Krazy - помощник
За информация: стените и таваните са шпакловка и латекс; вътрешна изолация на две външни стени с депрон; обновена дървена дограма; паркет - пренареждане,циклене, фугиране и лак; обикновени чамови первази и лайстни; стари (обновени) мебели; подмяна на ел.контакти, ключове и разпр.кутии; банята ще е фаянс и теракот с подмяна на мивка и чиния, както и подмяна на някои вик възли; кухнята ще е стандартно изпълнение (шкаф с вградена мивка алпака и лавици от мдф)...и още много други дреболии;)
masteradmin - майстор
Много добре. Добре дошъл в форума :)
Krazy - помощник
masteradmin написа:
Много добре. Добре дошъл в форума :)
Благодаря :)
Имам следния въпрос във връзка с ремонта: може ли да се сложат вентилатори в стаите, там където са отворите на коминните тела - за вентилация. За банята и кухнята знам,че е задължително но ме интересува дали е удачно и за всекидневната?
velsi - Почетен майстор
Защо пък не. Особено, ако сте пушачи. Не е лошо обаче вентилаторите да бъдат с клапи, в случай че някой съсед ползва комина по предназначение.
Съвсем скоро и аз направих цялостен ремонт на подобен двустаен апартамент. Моята идея е малко по-различна, а и има разлики в апартаментите.Използвах метър и половина от балкона за да направя килер, но на схемичката нямаше как да го отбележа сега в paint :)))

Прикачен файл

home_plan.JPG
план
home_plan.JPG (22.98 KиБ) Видяна 5320 пъти

Тема "Ремонт на 2-стаен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: