Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
masteradmin - майстор
Ето една кухня, която - "преди" много прилича на всяка средно статистическа панелка. Може да видите как са си свършили работата дизаинерите. Нищо не пречи на всеки да промени малко микро климата в кухнята.

Прикачен файл

kuhnia sled.jpg
СЛЕД
kuhnia sled.jpg (101.45 KиБ) Видяна 6532 пъти

Прикачен файл

kuhniapredi.jpg
ПРЕДИ
kuhniapredi.jpg (71.21 KиБ) Видяна 6532 пъти
Emerald - модератор
Това не е толкова интересно, поради факта, че навсякъде са използвани абсолютно нови мебели. В крайна сметка, всяка една стая би могла да бъде обзаведена и декорирана в какъвто стил най-много ни допада без особенно значение размерите и това какво е било преди.

Много по-интересен е ефекта на преправяне на вече съществуващи мебели от стил "боклук от дядо адамово време" в стил..."супер-дизайн". :lol: Трябва да покажа някой ден някоя-друга преправена кухня -може да е идея за някой да не си изхвърля старите мебели или пък да потърси мебели на старо (има ли магазини за мебели на старо в България между другото?).
masteradmin - майстор
Е аз съм те признал вече.
Emerald написа:
Това не е толкова интересно, поради факта, че навсякъде са използвани абсолютно нови мебели. В крайна сметка, всяка една стая би могла да бъде обзаведена и декорирана в какъвто стил най-много ни допада без особенно значение размерите и това какво е било преди.

Много по-интересен е ефекта на преправяне на вече съществуващи мебели от стил "боклук от дядо адамово време" в стил..."супер-дизайн". :lol: Трябва да покажа някой ден някоя-друга преправена кухня -може да е идея за някой да не си изхвърля старите мебели или пък да потърси мебели на старо (има ли магазини за мебели на старо в България между другото?).
Чакам с нетърпение идеи за преправяне на стари мебели. В къщата, която купих на село, има бюфет от незнайно кога, също стара метална спалня, но мисля че само таблите й ще могат да се ползват ,защото пружините са за изхвърляне. Има стара холова гарнитура, която плаче за претапициране. И много ме е яд, защото си нямам цифрово форо, за да ги покажа.

Тема "Кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: